Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 29

Téma: LED pásik v kufri

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: LED pásik v kufri

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    ...zvolil by som bielu teplu farbu svetla. To by bol aj Beaumont spokojny
    ...teplu, ale zelenu, to by bol aj Beaumont spokojny
    Červená barva, která je na spodním okraji viditelného světelného spektra, je lidským okem přijímána s nepříjemným pocitovým vjemem , narozdíl od modré, nebo zelené z horní části spektra, jejíž vnímání je naopak pro oko příjemné .
    "horský sokol"

2. Predvolené Re: LED pásik v kufri

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Vidim dve nevyhody umiestnenia, ktore si zvolil:
    1. ked napakujes plny kufor batozinou, pravdepodobne dojde k poskodeniu (odlepeniu)
    2. Ked naplnis kufor iba do spodnej tretiny (t.j. po nakladaciu hranu), batozina bude clonit svetlo a nic neuvidis.

Ja by som zvolil umiestnenie pasikov co najvyssie. Dal by som na kazdu stranu nabok (bocne plasty od operadla Z sedadiel po dvere kufra) po jednom LED pasiku co najvyssie pod plato a zvolil by som bielu teplu farbu svetla. To by bol aj Beaumont spokojny

1.Nedojde k poskodeniu pretoze to nebudem ukladat na ten led pasik (a aj keby nahodou ze sa odlepi, prilepim znova na tom pasiku nieje co pokazit kedze je to zaliate v silikone co sa tyka tych smd lediek a rezistorov)
    2. Pocas dna je vidno... a pocas vecera mat plny kufor batoziny u mna nehrozi

Na kazdu stranu som nechcel davat pretoze by sa mi nepacili tie pasy na bokoch. ja som chcel led pasik zamaskovat co najviac. a taktiez by som musel tahat dalsi kabel na druhu stranu.

Lokalita
    Banská Bystrica
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 DDiS

Pre Beaumont, neskúšal si vyrobiť čierne svetlo prestriekaním čiernym sprayom?

Robil som si osvetlenie stropu doma LED pásami a použil som RGB, takže sa tam dá navoliť farba pre každú návštevu.
    A v 5m rolkách sú aj dialkové ovládače.
    Samozrejme okrem čiernej (sorry
    Beaumonte )
    S Sx4 1,6 DDiS - S Wagon R+ 1,3 - S Burgman 650 executive - S Samurai

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal mimach Zobraziť príspevok
    Pre Beaumont, neskúšal si vyrobiť čierne svetlo prestriekaním čiernym sprayom? ....
    ...není třeba. Mnohem lepší než vyrábět černé světlo je pustit si Světlo černé svíčky .
    Přesněji řečeno, "Das Licht der schwarzen Kerze", napínavý špionážní seriál televize bývalé NDR.
    "horský sokol"

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4 1.6 vvt 4x4

No musim povedat, ze nic moc. Mozno to ako-tak plni svoj ucel, osvetluje, ale da sa to zmaknut ovela lepsie. Ja som riesil osvetlenie posvojom na SX4 taktiez, dvomi LED pasikmi po bokoch, pripajam foto vysledku mojej prace.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	1011808_519733378076421_1455043775_n.jpg 
Zobrazení:	214 
Veľkosť:	77,5 KB 
ID:	8205

Mam tam RGB takze dialkovym mozem volit z 15 farieb, hoci pouzivam iba bielu. Pasiky su nalepene v na to urcenych hlinikovych listach, ktore som samorezkami nasroboval, a zakryl som to mliecnym sklickom. Vsetky kabelaze su schovane pod tapacirom, otvorov je tam az-az, je kadial tahat. Skratka cista pracicka. Pokojne sa ludia inspirujte, neurazim sa.=) veskery material ma vysiel 35 euro.
    Naposledy upravil Harko; 02-04-2014 o 20:33

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

toto sa mi paci, presne tak som si predstavoval to spravit, vdaka za inspiraciu
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Lokalita
    Šaľa
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 -1,5 , suzuki gsr 600

Harko pekná práca je to super

8. Predvolené Re: LED pásik v kufri

Citácia Pôvodne odoslal Harko Zobraziť príspevok
    No musim povedat, ze nic moc. Mozno to ako-tak plni svoj ucel, osvetluje, ale da sa to zmaknut ovela lepsie. Ja som riesil osvetlenie posvojom na SX4 taktiez, dvomi LED pasikmi po bokoch, pripajam foto vysledku mojej prace.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	1011808_519733378076421_1455043775_n.jpg 
Zobrazení:	214 
Veľkosť:	77,5 KB 
ID:	8205

Mam tam RGB takze dialkovym mozem volit z 15 farieb, hoci pouzivam iba bielu. Pasiky su nalepene v na to urcenych hlinikovych listach, ktore som samorezkami nasroboval, a zakryl som to mliecnym sklickom. Vsetky kabelaze su schovane pod tapacirom, otvorov je tam az-az, je kadial tahat. Skratka cista pracicka. Pokojne sa ludia inspirujte, neurazim sa.=) veskery material ma vysiel 35 euro.
    jo super pekne to mas, posli viac foto co si rozpraval o uchyteni... aby som mohol obkukať

9. Predvolené Re: LED pásik v kufri

Ahoj,

Upravil jsem osvětlení kufru, vyměnil 5W žárovku za pásek se 3 LED.
    Pásek se 6 LED jsem dal na místo 10W žárovky v interiéru. Svítí to obojí od dost víc při menší spotřebě.
    Žádné vrtání, lepení. Všechno vratné změny.

Byly to jen zbytky LED pásku ze světel, která jsem si montoval v bytě...
    Vysokosvítivostní LED 10W/m, teplá bílá. Měly by se montovat na chladič, ale to světlo v kufru moc dlouho svítit nebude, takže by se neměly přehřát.

Většina součástek je z Merkura

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	light_cargo_back.jpg 
Zobrazení:	184 
Veľkosť:	15,5 KB 
ID:	8218 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	interior_light.jpg 
Zobrazení:	188 
Veľkosť:	14,1 KB 
ID:	8219

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GL/AC Plus 4x4 Kashmir Blue Pearl Metallic

Ahoj radim,
    jak ti funguje stmívání v kabině? Nedělá to problém?

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •