Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 27 z 27

Téma: Načipovaná 1,9 DDiS 88kw -> 104kW

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Načipovaná 1,9 DDiS 88kw -> 104kW

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    A co jsi viděl? Pan Mato Skladany má ve svém veřtatu válcové dynamometry, nebo jsi viděl jenom obrázek na laptopu?
    Presne túto otázku som išiel práve položiť

2. Predvolené Re: Načipovaná 1,9 DDiS 88kw -> 104kW

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Takže v reále mohlo kľudne dôjsť len k úprave priebehu výkonových kriviek a maximum výkonu (a krúťaku) mohlo bez problému ostať 88kW (280 N/m)
    Mohlo ako pises, ale na moje potesenie. Lebo mi islo v prvom rade o ozivenie auta. A to sa aj podarilo. Pred tym som nemenovanym kopcom vybehol na 4 prevodovom stupni 90, teraz o 20 viac. Ak to dokaze stale tych 88kw budis, mne to nevadi.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Peter F Zobraziť príspevok
    Mohlo ako pises, ale na moje potesenie. Lebo mi islo v prvom rade o ozivenie auta. A to sa aj podarilo. Pred tym som nemenovanym kopcom vybehol na 4 prevodovom stupni 90, teraz o 20 viac. Ak to dokaze stale tych 88kw budis, mne to nevadi.
    Možná, že by leckoho zajímalo, kolik si za tuto operaci pan Mato Skladany účtoval.
    "horský sokol"

4. Predvolené Re: Načipovaná 1,9 DDiS 88kw -> 104kW

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Možná, že by leckoho zajímalo, kolik si za tuto operaci pan Mato Skladany účtoval.
    No dobra otazka, nasiel som aj lacnejsie nacipovania na internete.
    Ale on pred dvoma rokmi odo mna zobral 200,-e, kolko bere teraz netusim.

5. Predvolené Re: Načipovaná 1,9 DDiS 88kw -> 104kW

A este jedna vec. Mne nejde o to co je napisane, ale o radost z jazdy. A teraz moja sx4 splna moje ocakavania a viem ze sa mozem na nu spolahnut aj v riskantnejsich predbiehacich manevroch. Co na najkratsej vzdialenosti v tejto prehustenej premavke. So slabsim autom by som sa musel vliect v kolonach. To v supermarkete si kupite pivo ktore je tam aj napisane. Ale mne ide o to ci to ako pivo bude aj chutit.
    Asi tolko.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Len netreba zabudnúť aj na to, aby sa to pivo čo chutí ako pivo, po dodatočnej úprave nepokazilo skôr, ako mu skončí expirácia uvedená na plechovke a predtým naradostený pivár neskončil s "běhavkou" v miestnosti dvojnulke (00)

7. Predvolené Re: Načipovaná 1,9 DDiS 88kw -> 104kW

Citácia Pôvodne odoslal Peter F Zobraziť príspevok
    Ja som to len videl. A utvrdil ma fakt, ze auto ziskalo druhy dych a pekne zabera uz od spodnych otaciek, co pred tym som mohol len cakat. A spotreba zisla o zhruba 0,5 litra.
    Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Len netreba zabudnúť aj na to, aby sa to pivo čo chutí ako pivo, po dodatočnej úprave nepokazilo skôr, ako mu skončí expirácia uvedená na plechovke a predtým naradostený pivár neskončil s "běhavkou" v miestnosti dvojnulke (00)
    O to sa nebojim, nerobi to prvy rok a stale tam ma zakaznikov.
    A poznam chlapika, ktory si dal tiez k nemu cipovat a na aute ma 380000, inac tiez sx4 1,9, ale to auto sa nezastavi, taxi. A stale slape.
    Ale dakujem za dotaz.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •