Zobrazenie výsledkov 1 až 8 z 8

Téma: Suzuki s turbom....

Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4

Predvolené Suzuki s turbom....

Aj Suzuki nakoniec staví na benzínové motory s turbom

Automobilka ale plánuje v nových verziách motorov využiť turbo a priame vstrekovanie pomocou dvoch trysiek. Objaví sa tu aj rekuperácia kinetickej energie pri brzdení. Systém by mal využívať dve kompaktné li-ion batérie. Chýbať nebude stop / štart systém.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Predvolené Re: Suzuki s turbom....

a sme tam kde sme byt nechceli i ked ta 1.6 s tymi 148 konmi mozno by som si ruku nedal utrhnut len co potom pri repasii turba o 100000km

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

No zbohom.Dufam, ze to nebude shit ako das auto 1,2 TSI...

Co na to bea a suzukiii ?
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    No zbohom.Dufam, ze to nebude shit ako das auto 1,2 TSI...

Co na to bea a suzukiii ?
    Rozhodně to bude ještě větší shit než "das auto".
    Zřejmě brzy dojde na nejhorší, na něco co se mi již v minulosti několikrát promítalo v divokých snech, totiž osvědčená japanská šestnáctistovka "vylepšená" turbem případně dalšími "vymoženostmi" ospravedlňovanými tou módní "nižší" spotřebou a 148 hp. Naštěstí jsem se zatím vždy probudil.
    Otázkou zůstává, zda bude pro nás konzervativce možnost jiné volby, pokud nám €U legislativním opatřením zamezí využít případnou pestrou nabídku největšího automobilového výrobce světa, totiž Číny.
    "horský sokol"

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Rozhodně to bude ještě větší shit než "das auto".
    Zřejmě brzy dojde na nejhorší, na něco co se mi již v minulosti několikrát promítalo v divokých snech, totiž osvědčená japanská šestnáctistovka "vylepšená" turbem případně dalšími "vymoženostmi" ospravedlňovanými tou módní "nižší" spotřebou a 148 hp. Naštěstí jsem se zatím vždy probudil.
    Otázkou zůstává, zda bude pro nás konzervativce možnost jiné volby, pokud nám €U legislativním opatřením zamezí využít případnou pestrou nabídku největšího automobilového výrobce světa, totiž Číny.
    alebo nam ostava presedlat na subaru-boxer alebo mazdu-skyactiv

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    alebo nam ostava presedlat na subaru-boxer....
    Jen nech na hlavě, nebude to dlouho trvat a emisní limity udělají i z toho skvělého boxera pouze maloobjemového zmrda.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    ...Co na to bea a suzukiii ?
    Čo na to ja?
    Ja som zatiaľ v klídku.
    Ten článok trochu nepresne reprodukuje fakty, ktoré sú uvedené na stránke suzukifan.com, z ktorej preberá autor info. A to, že v roku 2016 príde len 1,0 liter 100PS a plánuje sa nasadiť až do ďalšej generácie Swifta. V tom by som nevidel nejakú tragédiu, keďže Suzuki má dlhoročné skúsenosti s maloobjemovými fúkanými benzínmi, viď Cappuccino.
    Ďalej suzukifan.com uvádza, že sa údajne pracuje aj na 1,2 120PS a 1,6 150PS, kde sa zvažuje prípadne nasadenie 1,2-ky do vozidiel C-segmentu (S-Cross), ale neuvádza sa žiadny termín kedy by k tomu malo dôjsť.

Ale tak alebo onak ja som v klídku, lebo ak pôjde vývoj v EU rovnakým smerom ako ide, t.z. do tak SX4-ka bude mať ešte dlho v TP meno majiteľa rovnaké

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

pokud nám €U legislativním opatřením zamezí využít případnou pestrou nabídku největšího automobilového výrobce světa, totiž Číny.
    Bea Obavam sa ze aj to bude slepa cesta..a aj PRC nam asi ? budu dovazat turboauta..zatial mame v SR len Qoros a ten je rovno len s turbom

Suuzuukii Kiezby to bolo zatial len experimentovanie a zostalo to tak dlhoo.
    Naposledy upravil vedek; 25-12-2013 o 20:38
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •