Strana 7 z 14 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 132

Téma: Prvé dojmy z SX4 S-Cross

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki sx4 Scross 2013

Predvolené Re: Prvé dojmy z SX4 S-Cross

Tak ja mám 4x4 elegance farba galactic gray a som s tym autom nadmieru spokojný, keď bude aj naďalej tak fungovať ako ignis čo som mal doteraz tak budem spokojný.

Odoslané z GT-S7710 pomocou Tapatalku

2. Predvolené Re: Prvé dojmy z SX4 S-Cross

To je divne s tymi svetlami, musim to popozerat ked budem v nejakych kratsich tuneloch. Ale zatial co som siel cez jeden cca 20 metrovy tak to nezoplo. Tiez v sere neviem povedat lebo bud som siel v noci alebo cez den. To mas tak, nic nie je dokonale To osvetlenie na nohy musim fakt pozret, ak to tam mam tak cez den to urcite nevidno, musim pozret vecer ci to vidno. Pozrem v palubaku co mam nastavene tam, myslim ze to mam na dvere. Inak ked sme pri tych svetlach, tak skoda ze nemaju tu funkciu follow home ci ako sa to vola, to by bolo obcas celkom fajn, lebo takto ked vypnes potor tak ti vypne aj svetla.

Inak mas poistne srouby na diskoch? Myslim ze to je v dnesnej dobre celkom fajn vec, hlavne ked tie kolesa stoja dobre cez 1000 Eur. Ja som ich najprv nemal, ale potom som sa na to pytal predajcu, tak siel do zadu a ze tu mate odo mna gratis - no nekup to
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.6 GLX
    SUZUKI SWIFT 1.3 GLX

3. Predvolené Re: Prvé dojmy z SX4 S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal jano Zobraziť príspevok
    Tak ja mám 4x4 elegance farba galactic gray a som s tym autom nadmieru spokojný, keď bude aj naďalej tak fungovať ako ignis čo som mal doteraz tak budem spokojný.

No presne tak, ja so Swiftom za celych 5 rokov ani jeden problem ale zas najazdil som len nieco okolo 70000km, co nie je az tak vela. Ale ide to stale ako nove Dufajme, ze toto bude na tom rovnako aj ked je to novy model a tie maju vacsinou nejake musky.
    SUZUKI SWIFT 1.3 GLX

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki sx4 Scross 2013

Tak to ano, nejaká chybička sa nájde, alebo kto chce, tak nájde a zase motor nie je nový, len upravený, tak tam by nemalo nič vyskočiť, aspon si myslím, tam by muchy uz mali byť vychytane. A ostatné zatiaľ všetko je ok. Ja som mal ignisa niečo cez 9 rokov, pravidelný servis a údržba a auto išlo ako hodinky, len hold potreboval som stvorkolku a hlavne väčší kufor a toto auto to dokonale splnilo. A hlavne u suzuki u mna vyhráva aj kvôli veľmi dobrým nákladom na údržbu a prevádzku.

Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS moja radost, 1,6 VVTI, Elegance, modra farba

Citácia Pôvodne odoslal misiak Zobraziť príspevok
    To je divne s tymi svetlami, musim to popozerat ked budem v nejakych kratsich tuneloch. Ale zatial co som siel cez jeden cca 20 metrovy tak to nezoplo. Tiez v sere neviem povedat lebo bud som siel v noci alebo cez den. To mas tak, nic nie je dokonale To osvetlenie na nohy musim fakt pozret, ak to tam mam tak cez den to urcite nevidno, musim pozret vecer ci to vidno. Pozrem v palubaku co mam nastavene tam, myslim ze to mam na dvere. Inak ked sme pri tych svetlach, tak skoda ze nemaju tu funkciu follow home ci ako sa to vola, to by bolo obcas celkom fajn, lebo takto ked vypnes potor tak ti vypne aj svetla.

Inak mas poistne srouby na diskoch? Myslim ze to je v dnesnej dobre celkom fajn vec, hlavne ked tie kolesa stoja dobre cez 1000 Eur. Ja som ich najprv nemal, ale potom som sa na to pytal predajcu, tak siel do zadu a ze tu mate odo mna gratis - no nekup to

O tej funkcii skoda ze to neni, naozaj by sa to siklo, ale neviem lebo len predsa davaju tam iba 36A bateriu, sa mi zda trochu slaba na to, vo swifte je tiez a za 20 minut sa vybije ked mas pustene radio alebo zabudnes vypnut svetla...skoda ze tam neni vacsia, samozrejme ze mam poistne sroby na kolesach aj ked sice nie od suzuki ale mam, ale uvazujem ze kupim ine v suzuki ...inak strasne ma štvu tie zlte lampicky aj na citanie, no trochu nedomyslene, svieti to priamo do oci, a tie dve stredove, uz som skusal dat tam diody ale akosi sa mi nedari vybrat von tie zlte svetla, nevies poradit ako by to slo von bez toho aby som rozbil to svetlo, inak ten plast ide raz dva zhodit...
    Nevies nahodou kolko stoja tie poistne sroby v suzuki???

6. Predvolené Re: Prvé dojmy z SX4 S-Cross

To je fakt, tiez neviem preco tam davaju taku slabu baterku ako davali do swifta. Ale za 20 minut s radiom sa ti urcite nevybije. Ja ju mam uz 5 rokov a nebol ziadny problem, kamos ju mal dokonca 8 a bez problemov - ono je fakt sranda, ze tieto originalne diely (aj ked je to ina znacka) vydrzia nasobne dlhsie ako ked si kupis tu istu znacku a ten isty typ potom v obchode. Inak kamos ma v SX4 72Ah, to je uz ina supa velka, ale zrejme S-Crossu staci aj ta mensia - predsa len ma to xenony a urcite aj lepsi power management. Co sa tyka tych lampiciek na citanie to neviem, mne to nejako nevadilo, aspon som si nevsimol ze by mi vadili. Do oci svietia? Ved ich mas nad hlavou ci? Skus sa spytat v Suzuki ci to vedia vymenit. Inak tie srouby stoja okolo 20 eur, ale maju aj nejake drahsie za 50, ale tie asi moc zmysel nemaju, neviem kvoli comu je tam ten rozdiel.
    SUZUKI SWIFT 1.3 GLX

Lokalita
    Praha CZ

No, ide o to ze ked len susi vzduch tak klima zrejme potrebuje nizsi vykon ako ked aj chladi...

No nazev SX4 nema nic spolocne s italskymi smudly, ale SX4 je dielom talianskeho designera. Pozri si Fiat Sedici a bude ti to jasne

U použitého řešení klimatizace je úplně jedno jestli "jenom suší vzduch" nebo i "chladí". Kompresor nemá proměnlivý zdvih pístů, takže pokud je klima zapnuta, běží vždy na plný výkon. Spínání elektromagnetické spojky kompresoru ovlivňuje pouze hodnota tlaku ve vysokotlaké části okruhu a teplota výparníku, která je v závislosti na venkovní teplotě, požadované vnitřní teplotě a na tom, zda je zapnuta venkovní nebo vnitřní ventilace udržována na hodnotě cca 1 - 3 stupně nad nulou, z důvodu, aby se na výparníku netvořila námraza.
    Teplota výstupního vzduchu z ventilace je mixována pomocí klapek jako směs studeného vzduchu proudícího přes výparník a směs teplého vzduchu přes radiátor topení.

To, že design SX4 navrhl slavný Giorgetto Giugiaro vím, ale název SX4 vymysleli zřejmě sami Japančíci "svépomocí", stejně jako design nové S-cross .
    Jak je to u Sedici ? O tom jsem popravdě řečeno nikdy nepřemýšlel.
    "horský sokol"

Lokalita
    Praha CZ

To je fakt, tiez neviem preco tam davaju taku slabu baterku ako davali do swifta.... ale zrejme S-Crossu staci aj ta mensia - predsa len ma to xenony a urcite aj lepsi power management....
    Na tom, že použitý akumulátor má kapacitu pouze 36Ah nemají zásluhu ani xenony ani lepší "power management" , ale pouze snaha o snížení hmotnosti vozidla a tím jeho spotřeby. Můžeš být rád, že nedošlo také ke zmenšení palivové nádrže. To je také dnešní trend, kterým lze ovlivnit metodiku stanovení průměrné spotřeby.
    "horský sokol"

Lokalita
    Praha CZ

...srouby na diskoch? Myslim ze to je v dnesnej dobre celkom fajn vec, hlavne ked tie kolesa stoja dobre cez 1000 Eur. Ja som ich najprv nemal, ale potom som sa na to pytal predajcu, tak siel do zadu a ze tu mate odo mna gratis - no nekup to
    Bezpečnostní šrouby kol jsou jistě dobrý doplněk, ale ty levnější typy, co se dávají "grátis" (v ceně 20-25 €), např. Blocky, mají pouze pět kombinací (provedení) tvaru hlavy !
    "horský sokol"

Lokalita
    Praha CZ

Rozdiel je v tom ze S-Cross uz splna normu Euro 6, zatial co SX4 ma este Euro 5, takze hoci papierovo su uplne rovnake, tak SX4 bude o nieco vykonnejsia v reale.
    A jaký myslíš, že je rozdíl v Euro 5 a Euro 6 u zážehových motorů ?
    Vůbec žádný. Zpřísnění podle Euro 6 se týká pouze vznětových motorů. Ostatní je pouze marketingový tah.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	emise_limity.jpg‎ 
Zobrazení:	108 
Veľkosť:	20,3 KB 
ID:	8262  
    "horský sokol"

Strana 7 z 14 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky