Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 31

Téma: Test SX4 S-Cross 1.6 VVT

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Predvolené Test SX4 S-Cross 1.6 VVT

Test Suzuki SX4 S-Cross 1.6 VVT: Vlastné meno!

ze by plavala no to mi je prekvapenie

Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4

Predvolené Re: Test SX4 S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    Test Suzuki SX4 S-Cross 1.6 VVT: Vlastné meno! ze by plavala no to mi je prekvapenie
    Zaujimalo by ma ci vazne uvazuju po roku a pol skoncit s povodnou SX4, coz by bolo velice nemile. Kazdopadne dufam ze nie, uz iba rozdiel v cene neakciovych Sx4 a Scrossu je niekde na urovni okolo 7000E coz je vcelku dost.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal HELLSCREAM Zobraziť príspevok
    Zaujimalo by ma ci vazne uvazuju po roku a pol skoncit s povodnou SX4, coz by bolo velice nemile. Kazdopadne dufam ze nie, uz iba rozdiel v cene neakciovych Sx4 a Scrossu je niekde na urovni okolo 7000E coz je vcelku dost.
    Určite uvažujú. Čo viem, tak vlani, keď sa v Ostrihome robil len Splash, Swift a SX4, tak fabrika išla na nejakých 50-60% kapacity. Teraz pribudol S-Cross a v 2015 sa plánuje iV-4, takže predpoklad je, že budú potrebovať kapacitu. Fabriku v dnešnej mizérii nebude rozširovať nikto. A navyše SX4 je už na trhu 8 rokov, takže svoje najlepšie roky má už dávno za sebou, takže určite skončí v dohľadnej dobe.

Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Určite uvažujú. Čo viem, tak vlani, keď sa v Ostrihome robil len Splash, Swift a SX4, tak fabrika išla na nejakých 50-60% kapacity. Teraz pribudol S-Cross a v 2015 sa plánuje iV-4, takže predpoklad je, že budú potrebovať kapacitu. Fabriku v dnešnej mizérii nebude rozširovať nikto. A navyše SX4 je už na trhu 8 rokov, takže svoje najlepšie roky má už dávno za sebou, takže určite skončí v dohľadnej dobe.
    Tak to bude riadna skoda..... Pravdu povediac ked by som sa mal znova rozhodnut medzi Sx4 a Scrossom idem znova do SX4 a aj kopec znamych by spravilo to iste.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak to bude riadna skoda..... Pravdu povediac ked by som sa mal znova rozhodnut medzi Sx4 a Scrossom idem znova do SX4 a aj kopec znamych by spravilo to iste.
    Suzuki nie je jediné dobre auto na trhu Ja keby som išiel kupovať dnes, tak za rovnaké peniaze ako som kúpil SX4 4x4 by som asi radšej kúpil ASX 2WD.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

IV4 ma byt nastupca SX4. Takze ked pride, SX4 konci. To je logicke.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    ...To je logicke.
    Jedine že by z toho spravili po vzore nemenovanej koncernovej značky nelogicky SX4 Tour A bolo by na trhu SX4 Tour, SX4 S-Cross a SX4 iV-4

Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Suzuki nie je jediné dobre auto na trhu Ja keby som išiel kupovať dnes, tak za rovnaké peniaze ako som kúpil SX4 4x4 by som asi radšej kúpil ASX 2WD.
    Viem ze nie je jedine, ale preco rusit nieco co je vcelku spolahlive a za prijatelnu cenu. Zalezi od podmienok v ktorych byvate.... Ja som na neprivetivom kopci kde 2WD je velmi obtiazne.... Susedia maju Land Rover Freelander starsieho, ASX ale kupoval 4WD, a pod...... Vsetky 2wd stoja dolu ak maju kde zaparkovat pripadne retaze ak su lepsie podmienky......
    Citácia Pôvodne odoslal Shrek
    IV4 ma byt nastupca SX4. Takze ked pride, SX4 konci. To je logicke.
    Podla tohto videa a clanku by mala byt IV4 ak som spravne pochopil nieco medzi Jimny a GV ak ich nenahradi. A rival pre Nissan Juke, Peugeot 2008 a Hyundai compact SUV. Coz sme zasa v inej cenovej a modelovej relacii ako povodna SX4 ak sa nemylim.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Podla tohto videa a clanku by mala byt IV4 ak som spravne pochopil nieco medzi Jimny a GV ak ich nenahradi.
    No presne - medzi GV a Jimnym je prave SX4

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •