Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 31

Téma: Test SX4 S-Cross 1.6 VVT

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Test SX4 S-Cross

Nejvýstižnější je ten slogan "poctivé auto s atmosférou". To by si měl vzít k srdci např. koncern VW-Škoda a uvědomit si že přeplňovaný motor je jen taková děvka prodejná...
    "horský sokol"

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Hmm...
    No, zdá sa mi, že tie ceny (najmä tých vyšších verzií) trošilinku predsa len prestrelili.
    Ale obsah výbavy je celkom príjemný...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Suzuki SX4 S-Cross vs rivals

Kto nema problem s EN nech si precita
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    to je fakt to servo take zleeeeee ?????????
    Treba sa ísť odviezť osobne, ale pochybujem, že to je tak "zlé", ako to opisuje autor v recenzii.

6. Predvolené Re: Test SX4 S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Treba sa ísť odviezť osobne, ale pochybujem, že to je tak "zlé", ako to opisuje autor v recenzii.
    Samozrejme netestovali pohon 4x4 s manualnou prevodovkou. Jedno ci benzin ci diesel. To im jednoucho nevyhovuje. CVT je myslim rozumna prave s pohonom na jednu napravu. Cize testovali presne opacne ako vacsina rozmysla. Ale je to pochopitelne, tam kde nie je nic dobre okrem Das auto, testy sa maju podla prikazu robit takto.

7. Predvolené Re: Test SX4 S-Cross

Este jedna poznamka. V tejto redakcii neuspel este nikdy ziadny model s prevodovkou CVT. Ti Japonci/ aj u Toyoty/ su magori, ako mozu vyrabat taketo smejdy ako CVT, ved kazdy z redaktorov je najmenej Fittipaldi ci Vettel, nie nejake orezavatka. Teda bezni smrtelnici za volantom. Dobra a s dlhou zivotnostou je aspon osemstupnova prevodovka/ viac este lepsie/.

P.S. zvolavacia akcia u koncernu VW pre vyse 2 mil. aut, hlavne kvoli prevodovke bola cca pred mesiacom, v casopisoch skoro ani zmienka

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Predvolené Re:Test SX4 S-Cross

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross

Citácia Pôvodne odoslal Slavomir Zobraziť príspevok
    Este jedna poznamka. V tejto redakcii neuspel este nikdy ziadny model s prevodovkou CVT. Ti Japonci/ aj u Toyoty/ su magori, ako mozu vyrabat taketo smejdy ako CVT, ved kazdy z redaktorov je najmenej Fittipaldi ci Vettel, nie nejake orezavatka. Teda bezni smrtelnici za volantom. Dobra a s dlhou zivotnostou je aspon osemstupnova prevodovka/ viac este lepsie/.

P.S. zvolavacia akcia u koncernu VW pre vyse 2 mil. aut, hlavne kvoli prevodovke bola cca pred mesiacom, v casopisoch skoro ani zmienka
    Mam najazdených 2000km s CVT S- Crossom a som spokojny. Pri predbiehaní prevodovka hučí, treba si zvyknúť. V kopcoch s ňou je zato ale paráda, hlavne v režime SPORT. Na semaforoch je výhoda že nestrácate čas s radením a tým je zrýchlenie veľmi dobré. Iste sa zapojím do radu tých ktorí by už za manuál nemenili. Hlavne pre jazdu v meste. Spotreba zatiaľ 6,7l/100 km, ale ratám že pôjde nižšie. Tvrdím že kvalita vo vnútri čo sa týka spracovania je audiovská. Nič nevrže a v kabíne je ticho. Mam najvyššiu výbavu, ale zimné som obul na odporúčané s vyšším profilom a volil som Dunlop Sport 4. Tieto gumy sú ozaj veľmi, veľmi tiché. Hluk od zadnej nápravy od odvaľovania kolies a blatníkov aký som zažil pri skúšaní dieselovej verzie tu neexistuje. O vibráciách ktoré sa prenášajú do volantu od toľko ospevovaného fiaťackého dieselu ani nehovorím.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Test SX4 S-Cross 1.6 VVT

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •