Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 36

Téma: Radenie rýchlosti

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Radenie rychlosti

Citácia Pôvodne odoslal OndoM
    odpoveď pre zn.Duch:
    Si veľká šikulka Tebe všetko funguje najlepšie nie si agentom od Suzuki? .......
    Garantujem, že Duch nie je agentom od Suzuki.... a tiež by som chcel poznamenať, že tu nie je priestor na urážky... len pre istotu, aby sa to náhodou neubralo istým smerom.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Vravim ze to je zvyk. Ty si jazdil na moskvicoch, ladach, skodovkach, aj na korejcoch, francuzoch ako si pisal. Tak Ignis je iny, ved kazde auto je ine. To ze si od japoncov cakal viac... ano japonci ale auto za taky peniaz nemoze byt dokonale. Jazdieval som na Skode Forman, aj na 15 rocnom VW Caravelle co ma (este jazdi) 330 000km najazdenych a nemam problem s radenim rychlosti
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Nedašovce BN

suhlasim s duchom za tie peniaze si myslím ze je to fajn auto jasné má svoje za aj proti ale to asi každé a hlavne zaleží jak je človek náročný.
    ignis 1,3 GLX+AC SE + LPG

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No ja som Moskvich, ani Ladu v živote nešoféroval (chvalabohu ) ale na nejakých tých škodulách som niečo odjazdil, aj na nejakom korejcovi som už točil volantom a tvrdím, že z menovaných značiek je hociktoré Suzuki lepšie a hlavne spoľahlivejšie.
    Ale už začíname

5. Predvolené Re: Radenie rychlosti

...zdravím...vrátme sa do reality....moja spiatočka tam ide ako všem čo tu píšu...viac plynu spojka na dvakrát prešlapnuti a šup dozadu a ide!...ten človek čo písal z 5st na 4rku...tak niekedy sa stane že sa mu tam nechce, ja som kupil ignisa ako nového a behom 2rokov sa mi to nestáva..ked sa ide na 5tý prevodový stupen a chcem predbiehat tak davam na 4ku tak sa málokedy stane že nechce tam spadnut
    ...behom 3 rokov mám najeto cca 45tis, jazdím pravidelne na ser.prehlidky dle servisky...a musím zaklopat na drevo lebo za tu dobu sa nič nepokazilo....žiadný plast, vrzganie alebo iné len na spolujaz.strane dvere nešli riadne zavriet..opravil servis a nič som neplatil...majte sa...

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    No ja som Moskvich, ani Ladu v živote nešoféroval (chvalabohu )
    Kdo nejezdil s "mozgálem" snad ani nemůže být šofér ! Páni, to bylo něco. Půl-tankový motor nebyl špatný, ale ty jízdní vlastnosti a brzdy! Ještě že tenkrát nebyl takový provoz.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3 2WD

Predvolené Re: Radenie rýchlosti

Ignisa mam 7 rokov, občas jazdím aj na Škode Felicii, Fabii, Kia Ceed, Forde Courier, Land Roveri. Najlepšiu prevodovku má Ford.
    Prevodovka na Ignise je veru nepodarená, z jednotky do dvojky mi stále autom trhne, občas neviem rýchlo podradiť z 5 do 4, čo je pri začiatku predbiehania nepríjemné, no a so spiatočkou som sa už musel viackrát pohrať, kým tam skočila. Niekto tu písal, že spiatočka škrípe, lebo nie je synchronizovaná, hm, zaraďuje sa z neutrálu tak nerozumiem tomu. Prevodovka sa ovláda na bloku 2 bowdenovými lankami, u iných áut som si ich systém prevodovky ani nevšimol, pripadá mi to však také nie že primitívne, ale nie celkom vyspelé ...

Lokalita
    Zvolen
    Moje Suzuki
    Ignis

Pridám aj ja.
    Kúpili sme starší 7r Ignis. Zo 5 do 4ky ide dobre. Ľahko.
    Na našom ide horšie trojka oboma smermi.
    No a spiatočka škrípe. Ale ako tu píšete pomáha dvakrát šliapnuť na spojku a skočí ľahšie.

Lokalita
    Nové Zámky
    Moje Suzuki
    SWIFT GLX 1.3

Ahojte...

Tak teda prispejem aj

Spiatočka ide dosť ťažko a to už hojnú chvíľu
    Ale ako píšete pomáha zošlapnutie spojky a znovu zašlapnutie.

Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3 VVT

u mna spiatocka podobne, niekedy az na druhy pokus; jednotka sporadicky tiez nespolupracuje (na 28r. S120 to bolo pooodstatne horsie)...

Pomohlo mi vsak namazanie laniek ked som par mesiacov pozoroval postupne zhorsovanie radenia vsetkych rychlosti. Teraz pakou hybem podstatne lahsie, kladie len primerany odpor.
    Suzuki Ignis 1.3 VVT 2005

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •