Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: Umiestnenie spätného interiérového zrkadla

1. Predvolené Umiestnenie spätného interiérového zrkadla

zdravim vsetkych... mozte mi prosim poradit? ...mam 190 cm, sedadlo mam posunute na najnizsiu vysku a mam pocit, ze nemam dobry vyhlad tym smerom kde je vnutore spatne, mne by vyhovovalo vyssie umiestnenie bez tej plastovej nozicky. ...ma niekto podobny problem a vyriesil ho? odrezat+prilepit, zohnat nalepovacie na predne sklo?

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Umiestnenie spätného interiérového zrkadla

Mam len 178cm a bol som zvyknuty sediet vysoko (kvoli vyhladu), no v Splashi mam takisto sedadlo uplne dolu (hoci stale sedim vyssie ako v inych autach v najvyssej pozicii) a to prave kvoli tomu nemoznemu spataku. A pritom stacilo malo - ak by ho presunuli na celne sklo. Jednak by nezavadzalo vo vyhlade, jednak by nezavadzalo fyzicky a jednak by som v nom videl bez problemov cele zadne sklo... Nemozny detail, akych je na Splashi viac, hoci celkovo som s autom velmi spokojny :-/

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Chlapi no ja neviem, asi som iný Mám 197cm a za 4 roky čo som mal Splasha mi ani nedošlo, že by mi vnútorné zrkadlo nejak zavadzalo. A to som sedadlo nemal nikdy úplne dole

Moje Suzuki

Ono su vodici, co si do zorneho pola namontuju poznamkovy blok, navigaciu, model auticka, na zradlo zavesia plysaky...a tvrdia, ze im to nezavadzia. Ano, je to extrem, ale tym chcem povedat, ze niekto si to, ze nevidi, neuvedomuje. Ty si zo Splasha presadol do SX4ky a v nej nemusis mat nic, no aj tak z nej prd vidno. Ak by Ti v Splashi vadil spatak, SX4ku by si nikdy ani nekupil...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal lorenzlubos Zobraziť príspevok
    Ty si zo Splasha presadol do SX4ky a v nej nemusis mat nic, no aj tak z nej prd vidno. Ak by Ti v Splashi vadil spatak, SX4ku by si nikdy ani nekupil...
    S tým nesúhlasím, ale vyvracať ti tvoj názor nebudem.

Moje Suzuki

Tieto veci su meratelne a teda jednoznacne a objektivne, hoci na SX4ke to bije do oci aj subjektivne. Nemal som na mysli zrkadlo, ale hrubocizne dvojite predne stlpiky, ktore "nevadia" len niektorym majitelom SX4ky...

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal stanoTN Zobraziť príspevok
    zdravim vsetkych... mozte mi prosim poradit? ...mam 190 cm, sedadlo mam posunute na najnizsiu vysku a mam pocit, ze nemam dobry vyhlad tym smerom kde je vnutore spatne, mne by vyhovovalo vyssie umiestnenie bez tej plastovej nozicky. ...ma niekto podobny problem a vyriesil ho? odrezat+prilepit, zohnat nalepovacie na predne sklo?
    Já, přestože mám výšku přes 190 cm jsem nikdy tento problém nepociťoval.
    Vysvětlení pro tvůj problém je jediné a sice, že máš extrémně dlouhé tělo a naopak velice krátké nohy...
    "horský sokol"

Citácia Pôvodne odoslal stanoTN Zobraziť príspevok
    Ja som to vyriešil otočením zrkadla o 180 stupňov. Páčku sklápania proti oslneniu zozadu mám síce teraz na hornej hrane zrkadla, ale je to lepšie. Ten klb uchytenia zrkadla je totiž umiestnený excentricky.
    1982 Škoda 445-Octavia, 1989 Olcit, 1996 Felicia, 2009 SX4 4x4

9. Predvolené Re: Umiestnenie spätného interiérového zrkadla

vdaka za poslednu radu...hned to idem skusit...inak, teraz mam spatne presne vo vyske oci

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •