Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Držiak na mobil - umiestnenie

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki
    SX4, 1.6VVT, M16A, LPG - BRC

Cool Držiak na mobil - umiestnenie

Potreboval by som poradit. Ako mate umiestneny drziak na mobil ??? Ja som doteraz pouzival otvor na napoje pri riadiacej pake, ale chcel by som seriozny drziak na mobil (ziadne lepiace podlozky atd. nemam s tym dobre skusenosti). Rozmyslal som kam s nim a ako ho upevnit. Bezne drziaky su na prisavku na sklo - lenze u SX4 je sklo daleko a jedine mozne dostupne miesto tak aby bol mobil pre pravaka po pravej ruke na dosah, je niekde v okoli spatneho zrkadla. Ale zas to sa mi zda vysoko. Idealne by to bolo niekde na urovni ovladacov kurenia alebo radia (pri radiu po pravej strane tak, aby to nebranilo airbagu keby nahodou ).
    Ako to mate poriesene vy??? Hodte sem nejake fotky ak mozte Pripadne co navrhujete - s cim ste sa stretli DAKUJEM

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Predvolené Re: Držiak na mobil - umiestnenie

Ja používam držiak s prísavkou, mám ho na ľavej strane na tom malom trojuholníkovom skle. Mobil používam aj ako navigáciu vyhovuje mi jeho umiestnenie. Keď ho chceš mať po pravej ruke, predávajú sa aj držiaky do mriežky ventilácie tak skús pozreť taký.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: Držiak na mobil - umiestnenie

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Vo Swifte som si na hornú časť palubovky (cca nad výduchy ventilácie) nalepil sklenenú tabuľku (z domácich potrieb, pod poháre na kuchynský stôl) a na to som uchytával prísavku držiaka. Mal som telefón v dosahu pravej ruky.

V Grand Vitare som drziak umiestnil na strop k stropnému svetlu tak, aby nezavadzal vo výhľade vnútorným spätným zrkadlom, displej bol čitateľný tak že nie je problém ovládať telefón a navyše ho mám tak blízko k hlave (cca 20 cm), že keď ho dám na hlasný odposluch, mám plne funčné hands free.

Lokalita
    Prievidza
    Moje Suzuki
    SX4 NAVI, 4x4, 1.6, 88KW, LPG

Citácia Pôvodne odoslal stanleyhp Zobraziť príspevok
    Ja používam držiak s prísavkou, mám ho na ľavej strane na tom malom trojuholníkovom skle. Mobil používam aj ako navigáciu vyhovuje mi jeho umiestnenie. Keď ho chceš mať po pravej ruke, predávajú sa aj držiaky do mriežky ventilácie tak skús pozreť taký.
    aj ja to tak mam, ale potom mi nedociahne kabel na napajanie k mobilu a dlhsie sa nerobia.. teda dociahne, ale to ten skruteny kabel taha mobil.. proste je to tak nepouzitelne.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •