Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 29 z 29

Téma: Kombinace mlhovek a denního svícení - dobrý kompromis?

1. Predvolené Re: Kombinace mlhovek a denního svícení - dobrý kompromis?

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Skusim byt strucny:

1. Kombinacia denneho svietenia (DRL) a hmloviek v jednej parabole nebude dobre fungovat, tie hmlovky budu svietit uuuuplne naprd a svoje rozhodnutie olutujes (5W LED ziarovka sa ma vyrovnat 60W halogenke??? mozno v predajni ta to oslepi - to aj DRL - ale spoza volantu na cestu vidiet urcite nebudes). Radsej si kup samostatne denne svietenie.
    Díky za názor,
    ještě s tou výměnou počkám. Uvažoval jsem ještě, že bych mlhovky ponechal a přidal nějaké jiné DRL (třeba i nekulaté),
    ale bohužel, sedan na to nemá místo . Do mřížky před chladičem to už nejde, je to už moc daleko od okraje auta.....
    A něco vrtat do nárazníku by se mně moc nechtělo...
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	SX4 sedan.jpg‎ 
Zobrazení:	185 
Veľkosť:	35,5 KB 
ID:	7754  

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Kombinace mlhovek a denního svícení - dobrý kompromis?

Citácia Pôvodne odoslal radon Zobraziť príspevok
    ...ještě s tou výměnou počkám...
    Dobře děláš, třeba se ti stane, že nabereš zajíce jako já a pak se můžeš rozhodnout, zda vyměníš jen původní rozbitou mlhovku, nebo provedeš výměnu za DRL. Tedy jestli v tvých končinách pobíhají zajíci po silnici.
    "horský sokol"

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal radon Zobraziť príspevok
    Díky za názor,
    ještě s tou výměnou počkám. Uvažoval jsem ještě, že bych mlhovky ponechal a přidal nějaké jiné DRL (třeba i nekulaté),
    ale bohužel, sedan na to nemá místo . Do mřížky před chladičem to už nejde, je to už moc daleko od okraje auta.....
    A něco vrtat do nárazníku by se mně moc nechtělo...
    Jasne, treba si to dobre premysliet. Pri prvej montazi na Swifte Sport som spekuloval niekolko mesiacov ako to vyriesit (ci tie hmlovky fakt potrebujem, lebo som ich uz mal vymenene za zlte sosovkove, co aj normalne svietili v hmle). Pri GV padlo rozhodnutie okamzite - dal som to uplne do krajov na hornu hranu mriezky pred chladicom. Aj ked presne ako pises - je to dost daleko od okraja vozidla a par cm to nesplna predpisanych max 40cm, ale nikam inam sa to bez vrtania naraznika neda dat ak nevyhodim hmlovky (do zhadzovania naraznika sa mi nechcelo). Tak som to riskol a snad ma za to nikto nevyhodi z STK...

Pozrite si nieco take ja som to namontoval a mam aj hmlovku aj denne svietenie

LED Nebelscheinwerfer/Tagfahrlicht Kombination

5. Predvolené Re: Kombinace mlhovek a denního svícení - dobrý kompromis?

Citácia Pôvodne odoslal petersx4 Zobraziť príspevok
    A jak svítí ty mlhovky? Kolik mají výkon? Byl problém s montáží anebo je to opravdu "universal"?
    Průměr je 90 mm?
    Díky.

maju normalny vykon ako hmlovky a su presne na suzuki - montaz je jednoducha. je presne manual kde co zapojit.

Lokalita
    Humenné
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 88kw

maju normalny vykon ako hmlovky a su presne na suzuki - montaz je jednoducha. je presne manual kde co zapojit.
    Servus "petersx4". Prosím ťa daj viac info. (typ vozidla, ako prebehla montáž, ako si to objednal atď.) Tiež po niečom takom pokukujem.
    Dík.

Thumbs up Re: Kombinace mlhovek a denního svícení - dobrý kompromis?

LED Nebelscheinwerfer/Tagfahrlicht Kombination

Tak presne toto by som chcel. Napíš viac o tom, kde si to kúpil a kto ti to montoval.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Citácia Pôvodne odoslal nalim Zobraziť príspevok
    Tak presne toto by som chcel. Napíš viac o tom, kde si to kúpil a kto ti to montoval.
    takze zacnem, objednat treba cez amazon, inde sa to neda. Po dodani rozbalit, precitat manual a zapojit podla schemy, ktoru doda presne na urcity typ vozidla vyrobca. V pripade nejakych nejasnosti pisat rovno na zbojanpeter99@gmail.com

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •