Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 32

Téma: Ceny Suzuki Jimny, ale nielen jeho, na Slovensku a inde

Predvolené Ceny Suzuki Jimny, ale nielen jeho, na Slovensku a inde

Kedze semo tamo ma napadadne taka kacirska myslienka nahradit Ignis nejakym off-roadom, tak kuknem aj na Jimny. Na take male auto je vsak v cenniku www.suzuki.sk priam brutalna cena. Preto som hladal, hladal, a napokon nasiel.
    V cenniku na www.suzuki.at je cena na DIZLOVEHO Jimnyho vo vybave 16.290 sekelov, co je po prepocte kontroverznym kurzom pod 490.000 Sk, pricom na suzuki.sk je zakladny benzinovy Jimny za 504.000 Sk. Dost nepomer. Dizlovy Jimny sa na Slovensku neponuka, ale v cechach je za 550.000 CzK, co je zas 675.000 Sk.

Takze dizel na Slovensku vobec, v Cechach za skoro 700.000 Sk ale v Rakusku len za 500.000. Neviete niekto preco je to tak?
    Dakujem.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ceny Suzuki Jimny, ale nielen jeho, na Slovensku a inde

Možno blbá otázka, ale tá cena v Rakúsku bola isto aj s DPH?

No, podla tohto co je z ich stranky, tak ano.

Preis
    Jimny 1.5 VX DDiS, 3 Tür, 5-Gang Schaltgetriebe ab 16.290 Euro

Unverbindliche, nicht kartellierte Richtpreise inkl. 20% MwSt. und NOVA sowie inklusive der Maximalbeträge für § 6a NOVAG - Ökologisierungsgesetz. Vorbehaltlich Satzfehler und Änderungen.

Dalsia informacia, tentokrat z Germanie.

Suzuki Jimny club 1,3 benzin ... 14.600 sekelov, co je 440.000 Sk aj s DPH, co je tiez o 65.000 menej ako rovnaka verzia na Slovensku!

Cena v teritoriach polskych:

Suzuki Jimny 1,3 benzin ... 49900,- zlotych, to je 438.000 Sk aj s DPH ...

Naopak, v Madarsku, kde je tovaren Suzuki, vyjde Jimny s benzinom este o cca 10.000,- Sk viac ako u nas.

Co dodat?

5. Predvolené Re: Ceny Suzuki Jimny, ale nielen jeho, na Slovensku a inde

Naozaj veľmi zaujmavé ináč aj ja som rozmýšlal ked som chcel kúpiť auto že ho kúpim niekde u naších susedov.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

6. Predvolené Re: Ceny Suzuki Jimny, ale nielen jeho, na Slovensku a inde

mňa by skôr za tú cenu, pomer, výbavu, výkon - nenapadlo kúpiť Jimmiho.

No ved to je jasne, ze na to aky to je krpec, tak je predrazeny.
    Ale aj tak je rozdiel, ci das 490.000 Sk za dizel a este k tomu v tej lepsej vybave, alebo ci das 505.000 za benzin v slabsej vybave.
    A to je len rozdiel v cene Rakusko - Slovensko.
    Rozdiel v cenach Suzuki napr. Canada - Slovensko ... ani radsej nechci vediet. A to aj v tej Kanade musia predajcovia na tom ryzovat, a predsa su ceny nizsie aj o 30 percent.
    Normalne to cloveka dokaze ... vytocit.

8. Predvolené Re: Ceny Suzuki Jimny, ale nielen jeho, na Slovensku a inde

Tak toto som riešil už pekne dávno, takže ma to prešlo. Ale taktiež som nechápal, keď som si pozrel ceny napríklad takej Hondy CRV v zamori a ceny na Slovensku.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Rozdiel v cenach Suzuki napr. Canada - Slovensko ... ani radsej nechci vediet. A to aj v tej Kanade musia predajcovia na tom ryzovat, a predsa su ceny nizsie aj o 30 percent.
    Normalne to cloveka dokaze ... vytocit.
    Niečo o tom sme sa už bavili - SX4 Sport pre Ameriku - človek to musí predýchať a radšej zabudnúť, lebo si ináč uškodí

No, v pripade zamorskych aut urcite, ale zas Rakusko je na skok a usetrit cca 80.000 za jednu cestu urcite stoji .. kiez by take "akcie" boli aj na SX4, alebo take daco pouzitelnejsie, napriklad GVitaru.
    Problem je skor v dacom inom.
    Zhodou nahod som sa rozpraval s chlapikom, ktory robil v Hyundai v case, ked som kupoval H. Getz, a v case, ked sme mali debatku, tam uz nerobil. Prezradil mi, ze cista marza predajcu na prasivom malom Getzi bola 40% z ceny auta ... cize v tom case ... 0,4x405.000=162.000,-Sk.
    No, takze asi najskor bude priestor na lepsie ceny v znizeni tych percent ...
    Mozno ze v Rakusku im staci na kazdom aute zarobit len 25%.

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •