Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Prevodovka 1,6 DDiS - nejde do dvojky

Lokalita
    Banská Bystrica
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 DDiS

Predvolené Prevodovka 1,6 DDiS - nejde do dvojky

Ani neviem ako začať.
    Nejde mi zaradiť dvojka.
    Vytočil som jednotku a dvojka tam už nešla, žiadne sprievodné zvuky. Keď sa ju tam snažím zatlačiť (s citom) cítim v ruke ako preskakujú zuby ale nie priamo, tak nejak mäkko ako cez plast. Dokonca ani nič nepočuť.
    Na stredu som sa objednal do servisu. Kedže v BB žiadne nepoznám idem do Suzuki, som zvedavý čo tomu je.
    Uplne najhoršie na tom je, že sa mi nechce autobusom do roboty a na motorke sa už nedá .
    Napadlo ma že keď som dával von autorádio, jedna skrutka mi padla do tunela, chcel by som vedieť, ak to mal niekto z Vás rozobrané, či nemohla spadnúť do tých lanovodov radenia a neblokuje posun tiahla. Na obrázku som sa z toho nemohol vysomáriť.
    S Sx4 1,6 DDiS - S Wagon R+ 1,3 - S Burgman 650 executive - S Samurai

Lokalita
    Banská Bystrica
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 DDiS

Predvolené Re: Prevodovka 1,6 DDiS - nejde do dvojky

Záhada vyriešená, zostal som za blbca
    Nejaké zvieratko si dotrepalo kosť do tepla a tá sa vzpriečila pod tiahlom na prevodovke.
    Ústretovosť v servise, dokonca odo mňa nechceli ani peniaze.
    S Sx4 1,6 DDiS - S Wagon R+ 1,3 - S Burgman 650 executive - S Samurai

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak toto je za 100 bodov

P.S.: Ja som mal tak pred 2 mesiacmi na prevodovke takmer 1/4 pecňa chleba, nechápal som ako to tam "zver" dovliekol, keďže pod celým motorom mám plech a jedine kade sa tam mohol preplaziť je zozadu medzi nápravnicou a skriňou riadenia, no musel to byť odhodlaný atlét

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Ja mám pravidelne pošlapaný motor aj baterku od nejakej zvere a síce od kún. Viem o tom veľmi dlho a neviem sa ich zbaviť. Dokonca ich mám aj doma pod strechou v priestoroch kde sa nedá dostať. No nedá dostať kuna sa tam dostane. Prehryzie sa cez všetko už len oplechovať to musím. Už som skúšal všetky zaručené metódy aj plašiče a oni si z toho robia srandu. To by bolo na dlhé diskusie. Skúšal som aj spreje, chilli, smradlavé chlapské vlasy, voňavky....moč. Dostal som vysvetlenie, keď sa im tu raz zapáči neni šance. Kuna skalná jednoducho žije s ľuďmi. Preto ich aj často vídať na ceste rozpľaštené. Mám ale jedno šťastie, že mi zatiaľ nepohrýzli káble. Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    Spisske Vlachy
    Moje Suzuki
    SX4, 1.6ddis

mne zatial kuny behaju len po motore, mam uz vymeneny ten tapacir, ale znova ho rozozrali, skusal som vlasy, chlpy a nic nepomaha, sprej nechcem, potom je lepkavy cely motor. len cakam kym sa pustia do kablov.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •