Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 58

Téma: Hodiny

Lokalita
    Rajecké Teplice

Predvolené Hodiny

Zdravím!

Rád by som sa opýtal, akú skúsenosť máte s presnosťou hodín v Splash-ikovi?

Nám aj kolegovi s práce meškajú cca 3 min za týždeň!
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Predvolené Re: Hodiny

Aj moje meškaju, tiez asi 3 min a viac..nastavujem. Najprv ma to iritovalo, neviem, možno to spomeniem pri prvej prehliadke
    Suzuki Splash 1.2 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Aj mne cca 2-3 minúty. Kašlem na to. Čas je len relatívny pojem

Lokalita
    Rajecké Teplice

No, dobré je že nám to robí všetkým asi rovnakú stratu !
    Zisťoval som to u nás v práci a dozvedel som sa že to je dôvod na reklamáciu, ale samozrejme najskôr zistíme ako na to zareagujú v predajni a že ako sa vyjadrí importér !

5. Predvolené Re: Hodiny

Urcite reklamovat, hodiny su ta najdolezitejsia cast na aute. Treba pekne prist za nejakym mechanikom, on vam rozoberie pol pristrojovky a skusi opravit hodiny. Potom to trochu postelujem a uz budu meskat iba 1minutu za tyzden. Samozrejme, ze naspat tu palubovku namontuje profesionalnym sposobom, kedy vam po ceste domov zacne vrzgat a pukat, ale hodiny budu ok. A kazdu minutu, aby ste o nich vedeli, ze su ok zavrzgaju.
    Suzuki Swift 1.3 GLX 2007

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    .... dozvedel som sa že to je dôvod na reklamáciu, ale samozrejme najskôr zistíme ako na to zareagujú v predajni a že ako sa vyjadrí importér !
    Už teraz viem ako na to importér zareáguje

Citácia Pôvodne odoslal swišťo
    Urcite reklamovat, hodiny su ta najdolezitejsia cast na aute. Treba pekne prist za nejakym mechanikom, on vam rozoberie pol pristrojovky a skusi opravit hodiny. Potom to trochu postelujem a uz budu meskat iba 1minutu za tyzden. Samozrejme, ze naspat tu palubovku namontuje profesionalnym sposobom, kedy vam po ceste domov zacne vrzgat a pukat, ale hodiny budu ok. A kazdu minutu, aby ste o nich vedeli, ze su ok zavrzgaju.
    Aké rozoberanie? Ja budem trvať na výmene auta. Samozrejme jedine za Grand Vitaru MY2009 a bez doplatku

Lokalita
    Rajecké Teplice

Citácia Pôvodne odoslal swišťo
    Urcite reklamovat, hodiny su ta najdolezitejsia cast na aute.
    Vieš, tu skôr ide o princíp ako o to čo je najdôležitejšie!

Je to súčasť auta tak ako všetko ostatné, a preto nevidím dôvod, prečo by to nemalo plniť funkciu, na ktorú to bolo stavané?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    Vieš, tu skôr ide o princíp ako o to čo je najdôležitejšie!

Je to súčasť auta tak ako všetko ostatné, a preto nevidím dôvod, prečo by to nemalo plniť funkciu, na ktorú to bolo stavané?
    To je síce pravda, ale výrobca v žiadnom materiáli o aute negarantuje (netvrdí), že hodiny budú bežať s takou a takou presnosťou.
    Samozrejme, že sa v súčasnosti automaticky očakáva, že budú presnejšie ako +/- 3 minúty za týždeň, ale.... nebráni to v riadnom užívaní vozidla.
    To by sa potom mohol reklamovať aj palubný počítač, ktorý ukazuje priemernú spotrebu o cca 3 deci menej ako je v reále

Ale možno pre tú srandu by to stálo za to skúsiť to reklamovať

9. Predvolené Re: Hodiny

Uprimne to je posledna vec,ktoru sledujem a podla mna nie je v moci servisu to nijako opravit iba sa zacnu v tom rypat a este ti to poskriabu a este viac pos... a mozno tam prilepia kukuckove hodiny. Nic v zlom.

Mne napr. niekedy teda dost casto a v zime skoro kazde rano hlavne v chladnejsich dnoch predtym ako nastartujem klepe rucicka teplomera na swifte. Povedali mi, ze to nedokazu opravit iba vymenit cele budiky. Mam najazdene cca 25tis. a keby mi dali nove tak by som isiel od nuly a to nechcem. Je to vec,ktora by urcite rozculovala viac ako hodiny.
    A teraz si trosku rypnem dnes som sa pozeral na hodiny a tiez idu trosku pozadu asi 2 minuty, ale napraval som ich asi pred mesiacom.
    Suzuki Swift 1.3 GLX 2007

U mna sa zdá, ze hodiny idú dopredu asi cca 2 min za cca tri mesiace. Dnes som si to všimol. A reklamovať? Neviem či mám ano, alebo nie.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •