Strana 2 z 6 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 58

Téma: Hodiny

Lokalita
    Rajecké Teplice

Predvolené Re: Hodiny

Citácia Pôvodne odoslal nalim
    U mna sa zdá, ze hodiny idú dopredu asi cca 2 min za cca tri mesiace. Dnes som si to všimol. A reklamovať? Neviem či mám ano, alebo nie.
    Ja hovorím že meškajú 3 min za týždeň, to je za tri mesiace 36 min meškania
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

2. Predvolené Re: Hodiny

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    U mna sa zdá, ze hodiny idú dopredu asi cca 2 min za cca tri mesiace. Dnes som si to všimol. A reklamovať? Neviem či mám ano, alebo nie.
    Vidis akurat to vychadza teraz, ked sa bude davat dozadu cas o hodinu ty nemusis. PROMIN. Tym padom mame inteligentne hodiny to kazda automobilka nema.
    Suzuki Swift 1.3 GLX 2007

3. Predvolené Re: Hodiny

Citácia Pôvodne odoslal swišťo
    A teraz si trosku rypnem dnes som sa pozeral na hodiny a tiez idu trosku pozadu asi 2 minuty, ale napraval som ich asi pred mesiacom.
    jj. podobne ako swišto...

Lokalita
    Rajecké Teplice

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    Vidis akurat to vychadza teraz, ked sa bude davat dozadu cas o hodinu ty nemusis. PROMIN. Tym padom mame inteligentne hodiny to kazda automobilka nema.
    Vidíš, tak takto ma to ešte nenapadlo !
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Mne meškajú okolo osem minút za dva mesiace. Mne to nevadí aspoň sa niekedy pri čakaní s nimi pohrám .
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

Urcite reklamovat, hodiny su ta najdolezitejsia cast na aute. Treba pekne prist za nejakym mechanikom, on vam rozoberie pol pristrojovky a skusi opravit hodiny. Potom to trochu postelujem a uz budu meskat iba 1minutu za tyzden. Samozrejme, ze naspat tu palubovku namontuje profesionalnym sposobom, kedy vam po ceste domov zacne vrzgat a pukat, ale hodiny budu ok. A kazdu minutu, aby ste o nich vedeli, ze su ok zavrzgaju.
    Takže, keď ti nebude fungovat autoradio spravne ako má tak budeš spokojný, vrzganie pristrojovky je tieš dôvod na reklamaciu! Splash ma hodinky v clustery-pristrojovke...
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

Bol som s tým v servise už riešia taký problem na Spleshikovi čo bol reklamovat iny zakaznik. Povedali mi že ešte nevedia kde je problem či v BCM alebo v pristrojovke o tyžden sa mám prisť spýtať. A vymenia mi vadny komponent.
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Nooo tak že by som sa tiež pridal?? Mne to tiež mešká, ako som písal vyššie, ale nechcel som to dramatizovať.

EDITED: Časť príspevku týkajúca sa hmloviek, vyhrievania zrkadiel bola presunutá do Hmlovky a vyhrievanie zrkadiel.
    Časť týkajúca sa zadného stierača do Zadný stierač a časť týkajúca sa spojky do Spojka - nastavenie.

Dovoľujem si všetkých požiadať, aby nespamovali založené témy nesúvisiacimi vecami s danou témou.
    Ďakujem. Suuzuukii.
    Suzuki Splash 1.2 GS

Lokalita
    Topoľčany

Po precitani tohto fora som sa vcera mrkol na svoje hodinky a od kupy auta cca 2 mesiace meskali len 2 minuty.. neviem ci predtym neboli nastavene dopredu moc som na ne nepozeral.. ale zacnem to sledovat ...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Kašli na to.
    Hodiny fakt nie sú najdôležitejšia vec v tomto aute.
    Uži si skvelý podvozok a hravosť celého auta.

Ja mám fain pocit keď sa ľudkovia na ulici otočia za týmto sympatickým autíčkom.
    Už sa teším na sneh ako zašantím trošička.
    Jasné že to nie je formula - ale ani sa na ňu nehrá. A v meste naozaj preškolíš nie len Fábie
    Suzuki Splash 1.2 GS

Strana 2 z 6 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •