Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: Swift Outdoor 4x4

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Swift Outdoor 4x4

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Swift Outdoor 4x4

Vyzera to celkom dobre. Zboku a hlavne tak zo sikma zozadu to mi to dost pripomina Range Rover Evoque s tymi ciernymi foliami cez stlpiky Maju moje plus za to ze ked to je Outdoor tak to ma asi zvysenu svetlu vysku. Pride mi vyssi a 14 cm neviem ci je standartna svetla vyska. Aj plasty su dobre. Trochu minus za tie kolesa. 185/55 R16 fu, riadne nezvykly rozmer to sa bude tazko zhanat. Ale aspon tam nehodili 17" nizkoprofilovky ala VW cross
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Vyzera to celkom dobre....
    Slabá stránka bude ta viskózní mezinápravová spojka, ta se u Swiftů sice už používá několik let (např. pro Německo), ale u nového modelu už tam mohli dát něco lepšího!
    "horský sokol"

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Nezabudajme ze to nie je offroad a ani len suv. Je to proste len swift co ma 4x4 co na zasnezene cesty po meste a mimo mesta staci. Aj na lyzovacky to urcite postaci.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Nezabudajme ze to nie je offroad a ani len suv. Je to proste len swift co ma 4x4 co na zasnezene cesty po meste a mimo mesta staci. Aj na lyzovacky to urcite postaci.
    To je sice pravda, ale Octavia 4x4 má také k offroadu daleko a přesto má Haldex.
    "horský sokol"

tiez si myslim ze tam uz mohla byt elm. spojka ako v SX4-ke, ale v zasade to je jedno, pokial bude SX4-ka este nejaku dobu na trhu. Netusim kolko bude stat swift 4x4 u nas (ci uz oplastovany alebo nie), ale asi to nebude o moc lacnejsie ako SX4-ka, ak vobec.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Mne sa to dizajnovo nepáči vôbec. Vyzerá to, ako keby som to sám v garáži polepil čiernou samolepiacou fóliou

A tiež som zvedavý, čo to bude stáť na Slovensku, ak to bude v predaji, keď najlacnešia 4x4 SX4 GLX AC je za 13.490.-, SX4 2-kolka GLX AC 10.490.- a Swift rovnakého stupňa výbavy GLX AC 2-kolka stojí 9.250.-.
    To mi tak matematicky vychádza že by tento Outdoor mal byť niekde okolo 12.000.- a to je nepredajné.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    Praha CZ

Nevím jaký cenový rozdíl bude mezi Svištěm de obyč a tzv. "terenním" (nebo spíše pseudoterénním), ale vzhledem k použité podřadné viskózní spojce si to žádný rozumný člověk nemůže koupit.
    "horský sokol"

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •