Strana 1 z 5 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 43

Téma: OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

Keď som prvý krát rozsvietil v noci svetla na svojom novom Splash-i, hneď som vedel, že fabricky dodané žiarovky pôjdu preč. To petrolejkovo žlté svetlo, hrôza, navyše vtedy práve pršalo, na ceste som poriadne nič nevidel

Keďže na predchádzajucom aute som mal OSRAM Cool Blue, s ktorými som bol nadmieru spokojný, chcel som opäť žiarovky so zvýšenou svietivosťou.
    Na trhu bola a stále je novinka OSRAM Night Breaker o ktorých tvrdia, že majú zvýšenú svietivosť oproti klasickým H4-kam o 90%. Svietia slušne, tažko hodnotiť či skutočne majú svietivosť o 90% väčšiu. Ale keď sa vypália, ja osobne sa potom vrátim ku Cool Blue, ktoré mne viacej vyhovujú svojim namodralým jasným svetlom.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Predvolené Re: OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

Ja mám v Ignise Osram Silverstar, neviem ale presne o koľko majú zvýšenú svietivosť, ale s klasickými H4-kami sa to nedá porovnať.
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

3. Predvolené Re: OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

keďže si tu zatiaľ píšeme traja tak sa pripájam do diskusie ku žiarovkám, zaujímavé, je že ja som svoje pôvodné nevidel nikdy svietiť, mám ich v garáži, lebo keď som bol po kúpe ignáca v obchode, kúpil som také modré imidžové za 3 kila neskôr som zistil, že to tie žlté parkovačky neskutočne kazia tak tam mám originál LED náhradu vybrať parkovačky bola kapitola sama o sebe ak má niekto záujem o detaily hodím to do prslušnej témy
    ignis 1328 2WD rv 2005

O tych Osramkach night breaker som rozmyslal aj ja. Len som antitalent na vymenu budem musiet ist asi radsej do Suzuki predajne kde som kupil auto. Som zvedavy kolko zapytaju za vymenu. Ked mi ponukli zimne pneu o 700sk drahsie ako inde

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal marcelko
    ......budem musiet ist asi radsej do Suzuki predajne kde som kupil auto. Som zvedavy kolko zapytaju za vymenu. Ked mi ponukli zimne pneu o 700sk drahsie ako inde
    Nie je predajca ako predajca. Treba si vybrať toho správneho

Viete mi poradit? v tomto som este amater .Chcem vyskusat do mojej SX4 osramky night breakerky docital som sa na roznych forach ze su o nieco lepsie ako obycajne od vyroby. Existuje nieco alebo da sa skombinovat nightbreaker do dialkovych a night breaker do stretavacich? cital som do stretavacich davaju daylight teraz neviem co je lepsie atd... ako to spravne skombinovat

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Viete mi poradit? v tomto som este amater .Chcem vyskusat do mojej SX4 osramky night breakerky docital som sa na roznych forach ze su o nieco lepsie ako obycajne od vyroby. Existuje nieco alebo da sa skombinovat nightbreaker do dialkovych a night breaker do stretavacich? cital som do stretavacich davaju daylight teraz neviem co je lepsie atd... ako to spravne skombinovat
    Záleží, aké máš reflektory. Ja mam stretávačky aj diaľkové v jednej H4-ke, takže tam nič nenakombinujem.

Neviete niekto ci ma SX4 ziarovky dialkove aj stretavacie v jednej H4ke alebo kazdu zvlast. Ako to zistim okrem toho ze rozoberiem svetlo ktore neviem rozobrat

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Neviete niekto ci ma SX4 ziarovky dialkove aj stretavacie v jednej H4ke alebo kazdu zvlast. Ako to zistim okrem toho ze rozoberiem svetlo ktore neviem rozobrat
    Pozrieš sa cez číru optiku dnu

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Pozrieš sa cez číru optiku dnu
    Akurat ma napadlo ze sa pozriem do zachranneho setu ,tam vlastne by mali byt z kazdej po jednej. Vyzera to ze mam len po jednej ako splash H4. Vid foto. Aspon dufam
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Z1.JPG‎ 
Zobrazení:	2349 
Veľkosť:	70,7 KB 
ID:	221   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Z2.JPG‎ 
Zobrazení:	2305 
Veľkosť:	60,7 KB 
ID:	222   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Z3.JPG‎ 
Zobrazení:	2263 
Veľkosť:	43,4 KB