Strana 3 z 5 PrváPrvá 12345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 43

Téma: OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

Predvolené Re: OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Citácia Pôvodne odoslal acla
    Tiež som kúpil a namontoval OSRAM Night Breaker, ale som sklamaný - nie sú o vela lepšie ako pôvodné H4.
    V predchádzajúcom aute som používal OSRAM Cool Blue a tie boly lepšie, takže sa k nim určite vrátim.
    To je pravda, Cool Blue sa aj mne viac pozadavali, však s týmto konštatovaním končí aj môj prvý príspevok v tejto téme
    .....Keďže na predchádzajucom aute som mal OSRAM Cool Blue, s ktorými som bol nadmieru spokojný, chcel som opäť žiarovky so zvýšenou svietivosťou.
    Na trhu bola a stále je novinka OSRAM Night Breaker o ktorých tvrdia, že majú zvýšenú svietivosť oproti klasickým H4-kam o 90%. Svietia slušne, tažko hodnotiť či skutočne majú svietivosť o 90% väčšiu. Ale keď sa vypália, ja osobne sa potom vrátim ku Cool Blue, ktoré mne viacej vyhovujú svojim namodralým jasným svetlom.
    Nepochopil som, čo si tým chcel povedať, ja som len vyjadril svoj subjektívny názor k žiarovkám OSRAM Night Breaker a ak môj príspevok považuješ za zbytočný spam, tak ho kludne vymaž.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nepochopil som, čo si tým chcel povedať, ja som len vyjadril svoj subjektívny názor k žiarovkám OSRAM Night Breaker a ak môj príspevok považuješ za zbytočný spam, tak ho kludne vymaž.
    Nie, nešlo o spam ale že si vyhodil asi zbytočne peniaze za Night Breaker.... možno keby si si prečital celú tému (netvrdím že si nečítal, ale tak ma to napadlo len, že asi nie), tak by si Night Breaker ani nekupoval a kúpil znova rovno Cool Blue.
    Ale možno si sa chcel presvedčiť na vlastnej koži, že nie sú lepšie ako Cool Blue

Samozrejme som čítal celú tému a nie len tu, ale aj na iných fórach a viac ludí sa pochvalne vyjadrovalo o OSRAM Night Breaker tak som si povedal, že ich vyskúšam, no teraz už viem že som mal dať na teba
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

4. Predvolené Re: OSRAM Cool Blue verzus OSRAM Night Breaker

btw... odporucam skusit philips extreme power

osram cool blue su oproti seriovym H4 den
    a presne taky rozdiel som spozoroval ked som vymenil osramy za philipsy

ja mam problem s tym ze mam svetla 80cm nad zemou a kazdy osvetleny meter vpred bez oslnovania ostatnych je pre mna vykupenim...
    tie philipsy mi osvetlia vdaka spektru o 2-3 metre dalej ako coolblue od osramu
    pravdou je ze su o dost drahsie...

ale ine uz nekupujem

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

.... tak som si povedal, že ich vyskúšam, no teraz už viem že som mal dať na teba
    Čo už narobiš, stalo sa, teraz len dúfať, že sa čím skôr vypália
    Aj kvoli takýmto veciam, by som rad rozbehol lokálne meetingy SuzukiClubu, lebo lepšie je raz vidieť ako 100x čítať.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Hugo
    ...tie philipsy mi osvetlia vdaka spektru o 2-3 metre dalej ako coolblue od osramu
    pravdou je ze su o dost drahsie...

ale ine uz nekupujem
    Ja som ich tiež predčasom zvažoval, ale tá cena ma zabila

Akurat som bol v Hype.nove a maju akciu na vsetky druhy Osram autoziaroviek. Aj nejaky xeon osram som tam zbadal a aj ostatne
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	051120081173.jpg‎ 
Zobrazení:	816 
Veľkosť:	144,6 KB 
ID:	241   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	051120081174.jpg‎ 
Zobrazení:	803 
Veľkosť:	177,9 KB 
ID:	242  

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Dnes ráno sa do večných lovíšť odobrala jedna H4 Night Breaker, tak som hned kúpil v Hypernove za 419.- H4 Cool Blue a už svietim ako za starých časov

Dnes ráno sa do večných lovíšť odobrala jedna H4 Night Breaker, tak som hned kúpil v Hypernove za 419.- H4 Cool Blue a už svietim ako za starých časov
    No vidis tak predsa, tak ti to prislo vhod teda

No páni, kým Ste nezaložili túto tému tak som si myslel že moj Splash svieti skvelo a nič lepšie už nie je.. - presedlané zo š. Favorit..
    No a tak som lustroval na nete a včera objednal tie Philips Extreme Power spolu s čírimi diódkami do parkovačiek - tie ale nie sú homologizované.
    Skúsil som rýchlu výmenu, ale kedže sa už stmieva, a ja idem do nočnej, tak som to vzdal.
    Iba tie parkovačky som skúsil, je to cool,l en či neschytám nejakú pokutu
    Tak to skúsim sem nafotiť - pred a po výmene ako to svieti.

Ale, pre tých čo nechcú meniť, Splašík aj tak svietil dobre, ale keď môže aj lepšie, tak prečo nie?

Neviem či neskočím na výmemu do servisu
    Suzuki Splash 1.2 GS

Strana 3 z 5 PrváPrvá 12345 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •