Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456
Zobrazenie výsledkov 51 až 52 z 52

Téma: Chybový kód P0420 (špatný katalyzátor)

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Predvolené Re: Chybový kód P0420 (špatný katalyzátor)

zdravim pani,

tak uz som tento chybovy kod nacital cez OBD i ja, objavil sa pri kludnej jazde na konci cca 30km trasy, par sekund pred tym vyskocila aj kontrolka palivovej nadrze (natankovana bola 100+VIF),
    dal som tam plnu 95+VIF a nezhaslo to, trochu viac som ho vypalil dlhsie na obmedzovaci a tiez nepomohlo, takze nasilu som znuloval chybu, aby mi to nedrazdilo oci,

ak sa objavi este raz, pomeram emisie a porovnam s EK z leta, ak budu vyssie a na hranici pripustnosti tak komplet AMA, ak to bude sonda tak pojde von a bude merat vzduch, alebo budem kontrolku cez app rusit hoc aj kazdy tyzden :/
    SX4 Urban Line 1,5 GS

2. Predvolené Re: Chybový kód P0420 (špatný katalyzátor)

Citácia Pôvodne odoslal stevo212 Zobraziť príspevok
    Jednoducha pomoc odpojte na 20 min. minus pol baterie opätovne naštartovanie porucha zhasne. Moje poznanie kratkodobe štarty a vypnutia a tiež ak tankujem z rezervy do plna. Snad som pomohol, v servise pytaju za vymazanie 20€????????????????????
    Ahojte, teraz som obehol Slovensko z vychodu na zapad a späť. cca 900 km, štyrikrat mi zasvietila žlta kontrolka katalyzatora asi po rovnakych usekoch. Na benzinkach som iba na chvilku 5 min. odpojil - pol baterie, ale po 150 km to zasvietilo znova ako keby bolo to naprogramovane.

Počul som, že treba tam nahrat novy program a nebude to blbnuť. Ake mate skusenosti? Inač Suzuki sx4 model 2006 kupeny 2009. Stevo

Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •