Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 18 z 18

Téma: Čidlo vonkajšej teploty

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Čidlo vonkajšej teploty

Citácia Pôvodne odoslal Pepin Zobraziť príspevok
    Pak nechápu proč tohle?
    Teď ti tak úplně nerozumím. Pokud tím myslíš, že dokážeš demontovat čidlo bez demontáže toho nárazníku? Možná že ano. Ale pokud ne, tak ta demontáž nárazníku může obnášet současné poškození několika drobných upevňovacích elementů (plastové "nýty", postranní úchyty) za několik drobných €. Asi tak 20. Mně osobně samotný způsob upevnění nárazníku připadá poněkud nešťastným...
    "horský sokol"

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Jen tak trošku mimo mísu - ty plastové "nýty" (hezký název), se dají téměř všechny typy koupit v Elitu - made in Poland. I já na svého buráčka sehnal a v suzině je to to samé
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Jen tak trošku mimo mísu - ty plastové "nýty" (hezký název), se dají téměř všechny typy koupit v Elitu - made in Poland. I já na svého buráčka sehnal a v suzině je to to samé
    Nejenom v Elitu ale např i v Autokelly jich mají hafo stejně jako v prodejnách autopříslušenství. Nejméně 30 druhů. Jenomže převážně na Nissan a Mitsubishi. Jsou o něco levnější, některé jsou téměř shodné se Suzuki, ale např. plastové "nýty" dvojdílné na podvozkové zakrytování u SX4 origo zřejmě nikde jinde než v Suzuki nemají, jenom podobné trochu jiných rozměrů za cca 28 Kč, zatímco ty originální stojí kolem 50 Kč za jeden kus. Na odstrojení předního podvozkového zakrytování je potřeba demontovat asi 60 těchto nýtů a většina se jich nedá znovu použít.
    Při demontáži jakéhokoliv dílu je problém v tom, že se překrývá s jinými díly, které je tím pádem nutno také částečně demontovat, se všemi nepříjemnými důsledky.
    "horský sokol"

4. Predvolené Re: Čidlo vonkajšej teploty

Prosím ta a co spolocne odpojenie od batérie a zoslapnutie brzdz. pedalu na 5s?..som to tu niekde cital. dakujem za info...

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal sebastiano69 Zobraziť príspevok
    Prosím ta a co spolocne odpojenie od batérie a zoslapnutie brzdz. pedalu na 5s?..som to tu niekde cital. dakujem za info...
    Tak o tomto jsem nikdy neslyšel, ale člověk nemůže vědět všechno.
    Mně osobně to připadá jako rada, že nejlepší antikoncepce je acylpyrin mezi kolena, také pěkná blbost...
    "horský sokol"

6. Predvolené Re: Čidlo vonkajšej teploty

mne sa to tiez zdalo byt dost divne s tym pedalom. Odpoj. baterie je dolezite. Inac ty si niekedy nemal chybovy kod P1143?...Co som pozeral po nete je to Lambda sonda č. 1. No pri chybových hlaseniach v zozname suzuki swift nic take som nenasiel. Skor P1144 - co je vraj tiez lambda sonda. Len jedine, že č. 2. Diky

Lokalita
    Praha CZ

mne sa to tiez zdalo byt dost divne s tym pedalom. Odpoj. baterie je dolezite. Inac ty si niekedy nemal chybovy kod P1143?...Co som pozeral po nete je to Lambda sonda č. 1. No pri chybových hlaseniach v zozname suzuki swift nic take som nenasiel. Skor P1144 - co je vraj tiez lambda sonda. Len jedine, že č. 2. Diky
    Tento chybový kód je specifický kód výrobce (na druhém místě je číslice jedna). To znamená, že u každé značky může znamenat něco jiného. Každopádně se týká sekundárního vzduchu a přípravy směsi. To že ti tento kód vyběhne, ještě nic neznamená, pokud jde smáznout (v tom případě se jedná o sporadickou závadu). Pro diagnostikování skutečné příčiny závady jsou většinou potřeba ještě další indicie.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Čidlo vonkajšej teploty

Inac ty si niekedy nemal chybovy kod P1143?...Co som pozeral po nete je to Lambda sonda č. 1. No pri chybových hlaseniach v zozname suzuki swift nic take som nenasiel. Skor P1144 - co je vraj tiez lambda sonda. Len jedine, že č. 2. Diky

Už sa to tu riešilo, stačí pohľadať, čítať, prípadné ďalšie otázky klásť v príslušnej téme

Číslo chyby 1144

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •