Strana 21 z 21 PrváPrvá ... 11192021
Zobrazenie výsledkov 201 až 209 z 209

Téma: Suzuki SX4 2013

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Predvolené Re: Suzuki SX4 2013

Ked som porovnaval tieto vsetky uvedene hodnoty v case ich zverejnenia u S-Cross, nejako mi to vychadzalo tak, ze by to teoreticky mohol byt nastupca GV.
    A SX4 dostane nastupcu o nieco mensieho smerom k Swiftu.
    Neviem preco, mam z toho taky dojem v lavej pate...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    A SX4 dostane nastupcu o nieco mensieho smerom k Swiftu.
    Radšej nech nechajú SX4-ku takú aká je vo výrobe ešte aspoň 5 rokov. Poctivá atmosféra, dizajn nadčasový, za tie peniaze slušné spracovanie, spoľahlivá. Ak prídu s niečim novým, zas to bude asi katastrofa

Shrek, ak by to dopadlo fakt tak, že GV jednoducho zmizne bez skutočnej náhrady, tak potom dovi dopo

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Tiez dufam ze k tomu nedojde, ale nie som si isty. Trh si prioritne ziada mile zaoblene mestske SUV pre metro***ualov a panicky (nechcem sa tymto nikoho osobne dotknut) a nie tvrde auto co vela znesie v terene. Takych sa dnes predava velmi malo a aj tie su vacsinou typu pick-up (Navara, L-200, apod., ak to ma byt luxusnejsie tak Amarok, pripadne Pajero ako kombik).

Dnes som cestou do prace zo srandy zamerne sledoval, kto v BA v protismere cestuje v SUV. Stretol som 12ks SUV (Sportage, Discovery, Freelander, X3, X5, Range Rover, Forrester a teraz si narychlo na dalsie nespominam). Vo VSETKYCH sedeli za volantom mlade nahodene kocky, z toho 4 sa na semaforoch upravovali v zrkadielku v clone...

GV XL-7 uz zmizla... Tak preco nie aj GV v tej tvrdej podobe ako ju pozname, ked sa viacej zarobi na mestskom SUV, ktore moze mat kludne pohon iba prednej napravy?
    Pre mna ako cloveka co sa vyzna odborne aj v marketingu, by nebol prekvapujuci scenar, ktory som nacrtol. Pre vedenie automobilky v Europe by mal ekonomicky zmysel.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Pre vedenie automobilky v Europe by mal ekonomicky zmysel.
    Ťažko povedať. Suzuki chýba meno na to, aby si ho kupovali panáčikovia a paničky na prezentáciu svojej dôležitosti. Takže to môže byť rovnako ako spôsob zarobiť, aj cesta do hrobu.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ťažko povedať. Suzuki chýba meno na to, aby si ho kupovali panáčikovia a paničky na prezentáciu svojej dôležitosti. Takže to môže byť rovnako ako spôsob zarobiť, aj cesta do hrobu.
    vid Kizashi...

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Mierne.... V BA sa zacal predavat Qoros (made in china?)..vraj maju neskor pridat aj crossover..(dalsia) konkurencia pre S Cross ?
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    Mierne.... V BA sa zacal predavat Qoros (made in china?)..vraj maju neskor pridat aj crossover..(dalsia) konkurencia pre S Cross ?
    China, Asie a Indie v automobilovém průmyslu brzy Evropu převálcuje! A pokud se něco nestane, tedy tím myslím jestli to politici nějak nezašolíchají, tak je to pro nás koncové zákazníky jediná a velká naděje !!!
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Suzuki SX4 2013

Testy S-Crossu a diskusiu k nim nájdete v téme Test SX4 S-Cross a Prvé dojmy z SX4 S-Cross

Túto tému uzatváram vzhľadom na fakt, že dôvod jej vzniku bola diskusia a špekulácie o tom kedy a aká nová SX4 príde a vzhľadom na jej 22-stranový rozsah. Pre konkrétnu diskusiu o konkrétnych záležitostiach k SX4 S-Cross budú ako pri každom modele venované samostatné témy podľa vecnej príslušnosti

Strana 21 z 21 PrváPrvá ... 11192021

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •