Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

1. Predvolené Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

prvy a druhy prevodovy stupen sa tazko zaraduje. Ma niekto s tym skusenost? Suzuki sx4, ale ma iba predny nahon.

browser Guest

Predvolené Re: Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

Ahoj,
    kolko km to ma najazdene? Vypina Ti spolahlivo spojka? Ta dvojka - tazko sa radi aj ked stojis na mieste?
    browser

3. Predvolené Re: Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

Ahoj spojka je OK akoby sa nedalo zaradit 1 a 2 neviem ci to je nieco mechanicke este som nebol na zdvihaku, mam 85000 km niekedy ked stojim tak to ide, ale ak som v pohybe a zastavim, tak to tam nezaradim. Dik

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Predvolené Re: Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

Tento problém som mal aj ja. Otvoril som si koženkový kryt na páke jednoducho sa to za koženku potiahne a to samo vyskočí a zistil som, že mám asi ulomené také capky, ktoré držia krúžok radiacej páky v polohe nižšie. Mne sa to vysúvalo a neprenášal sa správny pohyb na tiahla. Čiastočne sa to dalo vyriešiť pritlačením páky dole. Dal som si vytočiť taký krúžok ktorý som tam narazil a je to! a následne sa mi prestala páka vracať do stredu neutrálu. Vždy ostala v neutrále medzi jedna dva alebo päť a spiatočkou. Pod batériou je radiaci mechanizmus, ktorý som poriadne nacápal olejom, dal som si do konzervy trochu oleja a so štetcom a všetko chodí znovu ako hodinky. Treba si tam posvietiť a niekoho mať, aby tým trochu pohýbal.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1050210.jpg‎ 
Zobrazení:	393 
Veľkosť:	90,6 KB 
ID:	7505  
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

5. Predvolené Re: Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

Citácia Pôvodne odoslal costelo Zobraziť príspevok
    Tento problém som mal aj ja. Otvoril som si koženkový kryt na páke ......
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	pakanove.jpg 
Zobrazení:	427 
Veľkosť:	89,9 KB 
ID:	7506

Dik za radu pomohlo to, ja som dal objimku. Je to OK

6. Predvolené Re: Prvý a druhý prevodový stupeň - ťažké zaraďovanie

zdravim, dnes mi prestalo ist radenie vsetkych stupnov, resp. islo zariadit len 3-4.. po odmontovani krytu strenej konzoly som si vsimol, ze z mechanizmu riadacej paky je vyskocene jendo tiahlo. Na cape bol este daky kusok gumy, ktora asi sluzila ako poistka tiahal na cape... neviete ci sa da ta "poistka" samostane kupit? ak ano tak kde... vdaka
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20190630_232335.jpg‎ 
Zobrazení:	26 
Veľkosť:	90,3 KB 
ID:	9814  

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •