Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 11

Téma: Rezonancia z prevodovky

1. Predvolené Rezonancia z prevodovky

Kupila som nove auto Suzuki Splash 1,0GLX. Po 2 tyzdnoch pri zaradeni 3ky pri urcitych otackach vzikne rezonancia.
    Po reklamacii mi vymenili vidlicu, potom zaradovaciu jednotku a lana. Porucha pretrvava nadalej. Zistili, ze rezonacia vznikla v prevodovke.
    Chcela som vymenu pokazenej za novu, lebo som presvedcena, ze ta prevodovka po oprave bude poruchova.
    Auto ma najazdenych cca500 Km. Podotykam, ze som auto kupovala nove. Nove auto ma byt bezporuchove a neopravovane, opravovane auto som si mohla kupit v bazare a za lacny peniaz.
    Som velmi sklamana z neochoty vyrobcu. Vidim, ze stale plati, na Slovensku je to tak.

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Predvolené Re: Rezonancia z prevodovky

Asi si zial chytila nepodarok Neochota vyrobcu?...asi si myslela predajcu..ten ked tak komunikuje s vyrobcom.. alebo? Kde si auticko kupovala?
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ada vrbova Zobraziť príspevok
    Zistili, ze rezonacia vznikla v prevodovke.
    V prevodovke? A čo by tu rezonanciu v prevodovke malo spôsobovať?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Tiež sa mi to zdá divné, že rezonancia by vznikala v prevodovke... Otázne je, že kto a ako to zistil.
    A keď je príčina v prevodovke, tak prečo opravovať (meniť) iné diely a komponenty?
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

5. Predvolené Re: Rezonancia z prevodovky

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Tiež sa mi to zdá divné, že rezonancia by vznikala v prevodovke... Otázne je, že kto a ako to zistil.
    A keď je príčina v prevodovke, tak prečo opravovať (meniť) iné diely a komponenty?

O oprave prevodovky rozhodol garancny technik... Dalej ked zistia, ze prevodovka je OK, tak zacnu rozoberat motor? Pre nich lacnejsia je oprava ako vymena. Za auto som zaplatila plnu sumu kupila som ako nove auto. Vyzera to tak, ze im uz na dobrom mene Suzuki nezalezi. Keby sa to stalo niekde v zahranici, urcite take problemy by nerobili. Viem o takych pripadoch ked s ospravedlnenim vymenili cele auto. U nas sa take nieco urcite nestane, lebo jedna sa o biznis.... Preto som to dala na forum, aby vedeli ludia po nakupe auta co ich caka. Neverim, ze ten problem vyriesim normalnou cestou.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Skus poziadat garancneho technika o konzultaciu s importerom. Oni rozhoduju o dalsom postupe pri zavaznej poruche noveho auta. Pri mojej GV sa importer rozhodol situaciu riesit k mojej spokojnosti.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

7. Predvolené Re: Rezonancia z prevodovky

Bola tu otazka ze kde Ste to kupila. Odpoved ziadna. Teda neverim tomu co Ste napisala.

8. Predvolené Re: Rezonancia z prevodovky

Citácia Pôvodne odoslal Slavomir Zobraziť príspevok
    Bola tu otazka ze kde Ste to kupila. Odpoved ziadna. Teda neverim tomu co Ste napisala.

Tak

Dňa 25.04.2012 som si zakúpila nové auto bielej farby - Splash 1,0 GLX,AC v predajni AUTO-MOKRÁŇ, s.r.o., na Raketovej ulici č. 1/A v Košiciach.

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Tu predajnu nepoznam No...ale, oprava moze odstranit problem.. odkial beries presvedcenie, ze po oprave to bude stale zle? Nemyslel opravou - opravu, ze sa to rovno vymeni cele a daju ti novu prevodovku v ramci zaruk zadarmo?
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

10. Predvolené Re: Rezonancia z prevodovky

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    Tu predajnu nepoznam No...ale, oprava moze odstranit problem.. odkial beries presvedcenie, ze po oprave to bude stale zle? Nemyslel opravou - opravu , ze sa to rovno vymeni cele a daju ti novu prevodovku v ramci zaruk zadarmo?

No keby si bol na mojom mieste, chcela by som vediet co by si urobil? Na opravu prevodovky uz nestaci ocejchovany srubovak!

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •