Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Tečie zadný diferenciál

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki
    SX4, 1.6VVT, M16A, LPG - BRC

Question Tečie zadný diferenciál

Dobry den. Vsimol som si ze mi presakuje zadny diferencial. Utrel som to a zistil ze olej presakuje okolo semeringov na polooskach. Auto ma 103 tis. je to 2007 1.6VVT a zadny nahon pouzivam len v zime aj to len obcas. Stretol sa uz niekto z vas s niecim takym???? Dam to opravit to nieje problem ale ako dost ma to prekvapilo...

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Tečie zadný diferenciál

Tak až to dáš opravit, tak dej vědět kolik to stálo, nedělám si velké iluze, že to bude zrovna levná sranda. Možná budeš rád, když se vejdeš do 500€. Možná zjistíš, že bude lepší to nechat prolínat a občas doplnit olej v diferáku.
    "horský sokol"

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki

... 500 eur??? neviem zatial mi na to pozeralo viacero chalanov a ide tam hlavne o to, ze je to casovo pracne tzv. treba ho vymontovat rozpolit a vymenit semeringy - to je otazka par eur co mi vraveli v servise (semeringy, olej, a neviem ci tesnenie alebo sa pouziva silikon). Najdrahsia je na tom praca. Ale nato mam typka a diely si viem zohnat za nakupne ceny .... 5stovak je katastroficky scenar .... teraz sa mi vlasy dupkom stavaju lebo mi treba dat 150 eur za zadne prave lozisko je K.O. inak stoji 210 ale tak ...

Lokalita
    Praha CZ

Co to je pár eur, toť otázka. Pokud seženeš "díly" jako za starých časů a za "nákupní" ceny, tak možná ano.
    Pokud zjistíš, že musíš koupit komplety přímo od Suzuki, tak potom dojde k nejhoršímu. Pokud ti vnutí rovnou výměnu celého kompletu hřídele, tak zaplatíš 500€ jenom za jeden. Záleží na tom co všechno se objeví při demontáži. No ale možná, že to dopadne dobře, každopádně pak poreferuj.
    "horský sokol"

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki

... tak pani ... dal som opravit ten diferencial ... semeringy CORTECO 19027867 cena za obe 9 eur, liter oleja shell (presne podla ser.manualu) 6,5 eur a robota u kamosa v dielni 20 eur. Na diely mi dal kamos zlavu takze su trosku nizsie ale napr v elite stoji jedno gufero 5,29 takze zas daleko som neutiekol. Kto nemate moznost aby vam to spravil nejaky kamos mechanik tak asi najviac vas bude stat robota lebo to trosku trva kym sa to vsetko rozoberie a posklada spat ...
    ... na zaver len jedna vec .. kazdym dnom lutujem ze som predal 11 rocnu mazdu a zavesil si na krk taku kraksnu ako je sx4ka ... len peniaze do nej tlacim ... nikdy viac ...

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •