Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 41

Téma: Ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny SX4

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny SX4

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok

.....bluetooth prevodník som si objednal tu. Prišiel asi po 15 dňoch....
    ten čínskej BT převodník mám taky, ale nepodařilo se mi ho rozhýbat, tak ho asi vyhodím a zůstanu u starého dobrého kabelu...
    "horský sokol"

S týmito čínskymi šmejdmi mám zatiaľ len pozitívne skúsenosti. Určite ho zatiaľ nevyhadzuj, chyba môže byť aj v medzičlánku stolička-klávesnica. Ako prvé to treba spárovať. Mne zabralo ako PIN pri párovaní 1234, niekde na fórach sa uvádza aj 5678, či 6789. Treba vyskúšať. Po spárovaní to už ide "samo".
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Lokalita
    Praha CZ

Spárovat se mi to podařilo hned také na 1234, i když v návodu k tomu bylo 0000 což byla blamáž, ale pak to jaksi "samo" nešlo. Možná ta chyba je mezi židlí a počítačem, ale já se vyznačuji malou trpělivostí a tím že to co označím za krám velmi brzy vyhodím a považuji to za "pohár hořkosti", který je třeba halt vypít do dna. Každopádně zatím používám kabel a ten bazmeg jsem zatím nevyhodil.
    "horský sokol"

Tak to máš potom luxusnú verziu. Ja som pri tom návod nemal žiadny. Len vypálené 8cm CD s k re k nutým SW. Musíš nájsť v PC číslo COM portu pre bluetooth a ten nastaviť v diag softe. Na mojej SX4 to vyčíta asi všetky veličiny z RJ motora, no na otcovej 206ke r.v.2002 to načíta len otáčky motora a nič viac.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD Navi 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Mohol by si to odfotiť kam ti vybehne ručička teraz a označiť kde by mala byť poloha "presne 90 stupňov v strede" a kam to vybiehalo pred tým?
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	27022012281.jpg 
Zobrazení:	230 
Veľkosť:	96,2 KB 
ID:	7330

Takže toto ukazoval ukazovateľ teploty dnes po desaťminútovej jazde mimo mesto. Tak koľko stupňov je to podľa vás tu?
    Po kúpe ručička teplomera stála po krátkej jazde v tej strednej polohe, čo mi pripadalo ako normálna poloha pre správne zohriaty motor.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny SX4

Toto je maximum kam sa vyšplhá? Tak to je pekne nízko

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD Navi 2012

Áno, takto to ostane stáť a vyššie sa jej nechce. A keďže ju mám pred očami, tak ma to mierne "irituje" Budúci týždeň máme prázdniny, tak to využijem aj na návštevu servisu a uvidím čo s tým urobia.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Tak to máš potom luxusnú verziu. Ja som pri tom návod nemal žiadny. Len vypálené 8cm CD s k re k nutým SW. Musíš nájsť v PC číslo COM portu pre bluetooth a ten nastaviť v diag softe. Na mojej SX4 to vyčíta asi všetky veličiny z RJ motora, no na otcovej 206ke r.v.2002 to načíta len otáčky motora a nič viac.
    COM port jsem samozřejmě přiřadil, ale stejně můj ScanMaster nekomunikuje, pouze přes kabel. Zatim jsem to moc neřešil. Možná že je ten comp už moc přeCOMportovaný, jenom přes BT ovládám asi pět různých zařízení.
    "horský sokol"

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GS 4x4 SE Outdoor Line

Thumbs up Re: Ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny SX4

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Toto je presne poloha kam sa môj teplomer vyšplhá (foto z webu z recenzie SX4):

Príloha 7327

Myslím, že to je "normálny" stav u SX4 a netreba to ani riešiť.

A keď sa na to pozerám a odmyslím si červené pole, tak ručička je vlastne tesne za polovicou, čiže asi tam "kde by mala pri ideálnej teplote byť", akurát že ryska je inde
    Zdravím,
    moja Sx4 dosahuje teplotu či v lete, alebo v zime presne ako Vám ukazuje ukazovatel!!!
    Jediný krát stupla presne po ciaru - stred!!! Mam ju 1,5 roka a je to tak od "novoty" ..........
    Takže, žiadne obavy - je to normal!

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD Navi 2012

Citácia Pôvodne odoslal RTs - SX4 Zobraziť príspevok
    Zdravím,
    moja Sx4 dosahuje teplotu či v lete, alebo v zime presne ako Vám ukazuje ukazovatel!!!
    Jediný krát stupla presne po ciaru - stred!!! Mam ju 1,5 roka a je to tak od "novoty" ..........
    Takže, žiadne obavy - je to normal!
    No budem rád, ak tá poloha ukazovateľa bude v poriadku a nebudem musieť nič dávať opravovať. Ale pre pokoj v duši som sa už objednal do servisu, nech to napichnú na comp a preveria to. Už to potom nebudem viac riešiť. A po roku a pol vozenia máš aké skúsenosti s týmto autíčkom?

Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •