Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 10

Téma: Ochranný kryt podvozku Ignis

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Ochranný kryt podvozku Ignis

Ku SX4 je tu uz taka tema, tak sa chcem spytat ci s tym ma niekto skusenosti aj na Ignise? Nasiel som na internete kryty pod motor pre Ignis 1. aj 2. generacie: KRYT PRE IGNIS. Co na to poviete?
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Ochranný kryt podvozku Ignis

Bez toho na relly nemůžeš. Vždyť víš kde je olejový filtr!
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Hej viem. Prave preto nad tym rozmyslam. Dnes som uz bol pod autom, este sa spytam niekoho na vyrobu takeho krytu na mieru. Ale tento sa mi celkom pozdava.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Pisal som im tam ci nemaju fotku konkretneho typu na Ignisa aj s nacrtom pre montaz a obratom mi prisla odpoved ze nech sa paci Montaz nevyzera nijak zlozito, 4 sroby nove, 2 povodne. Len u mna by to chcelo asi vacsie podlozky, cely kryt posadit nizsie kedze nemam seriovy vyfuk a asi bude krytu prekazat.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Ignis.jpg‎ 
Zobrazení:	289 
Veľkosť:	77,1 KB 
ID:	7301   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Ignis_montaz.jpg‎ 
Zobrazení:	237 
Veľkosť:	65,8 KB 
ID:	7302  

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak nad týmto uvažujem aj ja, predsa len nechodím s Ignisom len po ceste a nechcel by som prísť o tie pekné zvody Ešte je otázka či ten kryt nezasahuje až po katalyzátor, lebo ten máme tiež väčší ako je originál myslím.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Ano zakryva aj katalyzator. Cez vikend sa na to pozriem blizsie. Napadlo ma podla tychto fotiek co som sem dal, ze podlozky by to asi moc nevyriesili lebo vpredu sa to chyta tusim nad stabilizator alebo tak nejak a myslim ze tam ani nie je miesto dat tie podlozky. Musim sa na to pozret ked budem pri aute a pomerat to.

Hombres ide ten kryt niekto z vas riesit? Ak hej, tak by sme mohli spravit spolocnu objednavku, mozno daju par eur dole.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Asi nie. Ja som ho poriesil stavbou na mieru. Namiesto 2 mm ocele je to 5 mm dural. Odskusane naozaj seriozne a vyplatilo sa to. Som s tym spokojny, cena priblizne rovnaka ako ta co je na nete. Material ma vysiel na nejakych 90 € + praca. Nieco okolo 150 € to bolo tusim. Je to platna 800x1100x5mm vazi 12 kg. Roman Scorpio to asi tiez nebude riesit kedze aj on ma zvody robene na mieru a tie hotove kryty z netu sedia len na seriove zvody.

Dusko a ten tvoj model pasuje aj na seriovy Ignis II?
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Mal by... Vpredu to je myslim rovnake. Dolezite je aby vzdialenost od ramena po rameno bola cca 80 cm. Prípadne od stabilizátoru co ide k pravemu ramu po ten istý stabík k lavemu ramenu. Ta medzera kolko ma centimetrov. Vpredu to mam uchytene velmi podobne ako tu je na fotke ten seriovy kryt. Pri tom uchyteni silentblokov stabilizatora. Vzadu to mam chytene na jednom srobe tam kde je silentblok prevodovky. Ten neviem ci sa nachadza na tom istom mieste ako na mojom Ignise.

Podstate je to ze tebe netrcia vyfukove zvody spod auta ale mas ich zarovno. Tebe skor trci olejova vana a motor. Cize by si to nemusel riesit ako ja a mat to zbytocne potiahnute prilis nizko. To co sa predava na nete mas jednoduche a bude to pasovat ale tej oceli by som sa bal. Preco mat na aute vec, ktora zacne po par prejazdoch terenom hrdzaviet?

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •