Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 65

Téma: AutoSlalom 2012

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Re: AutoSlalom 2012

No mäkké F sa už hlási , tiež neviem kde mi hlava stojí momentálne, chcel som písať až cez víkend, ale teda na požiadanie napíšem už teraz .

Auto mám zajazdené, tak čo sa týka chipu na poslednom slalome oproti predošlému stavu tam nastal bohužiaľ len jemný nárast krútiaceho momentu zo 128 na 133 Nm a výkon ostal rovnaký 108 hp, čo sú aj tak veľmi slušné hodnoty na motor 1.3. Graf úpravy pridám ale až cez víkend do patričnej témy, nemám zatiaľ scan na počítači. Pocitovo sa jemne zlepšila akcelerácia v nižších otáčkach a priebeh výkonových kriviek sa viac zrovnomernil.

Čo sa týka podvozku ten budem testovať až na slalome v Piešťanoch, kdeže sme ho nahodili až v nedeľu Je to bývalý Duchov D2 racing podvozok. Za 2 dni som na ňom prešiel cca 300 km a musím konštatovať, že taká úprava naozaj nie je pre každého, čo do komfortu jazdy

Samotný slalom bol super, trať výborná, škoda toho počasia ako už písal Duch. Konkurencia zase posilnila po zime, takže výsledky neboli také aké by som chcel, ale zase aj po 5 mesiacoch pauzy sa to dalo čakať. V Piešťanoch to už snáď bude lepšie

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak ďalší slalom za nami, tentoraz aj počasie bolo lepšie, celý deň nám slnko svietilo už len aby trošku teplejšie bolo. Konečne som mal možnosť otestovať aj vymenený podvozok D2 racing, čo sa odrazilo aj na celkom slušných výsledkoch. V kategórii S1 to bolo 6. miesto z celkového počtu 28 jazdcov a nebyť líznutého kužeľa tak to mohlo byť 4. miesto. S podvozkom som bol veľmi spokojný aj keď dal o čosi viac zabrať pneumatikám. Prikladám aj krátke video z jazdy, pekne na ňom vidno ako sa správa podvozok v záťaži:

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    ... Konečne som mal možnosť otestovať aj vymenený podvozok D2 racing, čo sa odrazilo aj na celkom slušných výsledkoch. V kategórii S1 to bolo 6. miesto z celkového počtu 28 jazdcov a nebyť líznutého kužeľa tak to mohlo byť 4. miesto. S podvozkom som bol veľmi spokojný aj keď dal o čosi viac zabrať pneumatikám. ....
    Pekne pekne ... a ešte s tým autom aj budeš jazdiť v bežnej premávke, alebo to už bude iba na preteky a na pozeranie?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Pekne pekne ... a ešte s tým autom aj budeš jazdiť v bežnej premávke, alebo to už bude iba na preteky a na pozeranie?
    No taký luxus si bohužiaľ dovoliť nemôžem, ale naštastie to nie je až take hrozné ako som myslel aj keď veľkým jamám sa treba naozaj vyhýbať oblúkom

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    ....aj keď veľkým jamám sa treba naozaj vyhýbať oblúkom
    To znamená, že celému Slovensku sa musíš vyhnúť veľkým oblúkom tým pádom.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    To znamená, že celému Slovensku sa musíš vyhnúť veľkým oblúkom tým pádom.
    hej hej, niečo v tom zmysle

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Na civilní jezdění bych obul nějaké balóny alespoň 75
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Ešte by som to vyzul ... to radšej nie

Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky