Strana 2 z 24 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 234

Téma: Grand Vitara - terénne schopnosti

Lokalita
    Bratislava

Predvolené Re: Grand Vitara - terénne schopnosti

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Horvi,

ty si moja krvna skupina. Auto je na to, aby sa na nom clovek vozil, zabaval, robil v nom co chcel
    Ked predam Ignis, uvazujem o Jimnym, len keby nebol taky krpaty. Alebo Tuscon, ci SantaFe.
    Hehe Jimny je super to je už skutočný off-road, ale na tak malé auto taká cena mno... Na tuscona či santafe by som ani nemyslel, jedine keď to auto chceš len na diaľnicu a mesto, v tom prípade sú ús****ejšie. Ale ak to chceš aj do terénu tak jednoznačne Vitara - cena, výbava, redukcia, cena servisu,...
    Grand Vitara 2008

Lokalita
    Bratislava

Citácia Pôvodne odoslal redbull919
    Horvi Niekedy musime ist spolu pojazdit a pritom mozeme skocit aj na ryby. pneu si nechal original alebo si to prezul na pneu viac do terenu????
    No jasne nie je problém len ja na ryby chodím na týždeň a viac hehe ale niečo vymyslíme. Pneu mám zatiaľ origoš, ale už viem aký rozmer tam môžem dať a aj sú ako alternatíva v techničáku. Musíme kúpiť 16tky disky aké sú písane v techničáku myslím R16x6,5J a rozmer pneu 225/70 R16 - najlepšie matadorky MP 71 - Izzarda 4x4 A/T - dobrá cena aj kvalita... Inak v stredu som sa s Vitarou vyšplhal čistou náhodou a čistým omylom na hriadeľské sedlo v Nízkych Tatrách, výška 1100m.nm
    Grand Vitara 2008

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Síce tomu moderátorovi-vodičovi nerozumiem ani slovo, ale celkom dobré video:

4. Predvolené Re: Grand Vitara - terénne schopnosti

Ja mam original 16 kola a tiež original pneu. A k tym rybam tak na takej rybacke som nikdy nebol ale to je asi do ineho fora.
    Grand Vitara 1,9DDIS

Lokalita
    Bratislava

ty si tie 16ky kupoval ci mas trojdverovu???
    Grand Vitara 2008

Citácia Pôvodne odoslal horvi

Hehe Jimny je super to je už skutočný off-road, ale na tak malé auto taká cena mno...
    No, to je fakt, ze taky krpec a stoji 500 papierov, a to nema ani uzavierku na zadok. Keby tam bola aspon ta uzavierka, tak by sa o tom dalo rozmyslat, ale takto .. inak ze okolo 2010 ma byt novy model Jimnyho, tak som zvedavy.

A co sa tyka napr. SantaFe, tak to ma uzavierku aj redukcnu prevodovku a trojrocne s 2,4L benzinom sa da v pohode kupit za 400 papierov.
    Za to GV nezozenies.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Bratislava

Citácia Pôvodne odoslal horvi
    Hehe Jimny je super to je už skutočný off-road, ale na tak malé auto taká cena mno...
    No, to je fakt, ze taky krpec a stoji 500 papierov, a to nema ani uzavierku na zadok. Keby tam bola aspon ta uzavierka, tak by sa o tom dalo rozmyslat, ale takto .. inak ze okolo 2010 ma byt novy model Jimnyho, tak som zvedavy.

A co sa tyka napr. SantaFe, tak to ma uzavierku aj redukcnu prevodovku a trojrocne s 2,4L benzinom sa da v pohode kupit za 400 papierov.
    Za to GV nezozenies.
    Mno ale jimny bude furt krpec To je síce pekné že má aj redukciu ale terénnym schopnostiam sa vitare nevyrovná ani zďaleka. Ten motor ta bude mrzieť, lebo v teréne nič moc a vysoká spotreba! To keď chceš diferenciáli zadné, res. predné by som išiel do ojazdeného Pajera naftáku. Najlepšie čo môžeš spraviť...
    Grand Vitara 2008

Sme trosku odbocili od temy, ale neva.
    Ja nie som nejaky offroadak, beriem to len ako bonus k cestnym vlastnostiam mojho Ignisu. a kedze je to len 2WD, ak som si isty, ze to SantaFe, ale aj Tucson, by zas boli aspon o kusok dalej. No a co sa tyka motora, tak by som to dal na LPG, aj Ignis bude na LPG, len este pockam ako sa bude javit v zime, predsa len je to v zaruke. Ale na Jimnym sa mi asi najviac lubi to, ze ma staly pohon na zadok, lebo darmo, stara laska nehrdzavie a moje prve faro bola Skoda 105. Preto este pripada do uvahy aj to nove ARO ... len tie polske dizle nie su ziadne hifi.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Bratislava

Sme trosku odbocili od temy, ale neva.
    Ja nie som nejaky offroadak, beriem to len ako bonus k cestnym vlastnostiam mojho Ignisu. a kedze je to len 2WD, ak som si isty, ze to SantaFe, ale aj Tucson, by zas boli aspon o kusok dalej. No a co sa tyka motora, tak by som to dal na LPG, aj Ignis bude na LPG, len este pockam ako sa bude javit v zime, predsa len je to v zaruke. Ale na Jimnym sa mi asi najviac lubi to, ze ma staly pohon na zadok, lebo darmo, stara laska nehrdzavie a moje prve faro bola Skoda 105. Preto este pripada do uvahy aj to nove ARO ... len tie polske dizle nie su ziadne hifi.
    No neviem ako to bude stym LPG ale myslim ze to bude moct byt len na niektorých vozidlach a len od novoty, aspon to som pocul... ARO ma nejake nove auto???
    Grand Vitara 2008

10. Predvolené Re: Grand Vitara - terénne schopnosti

Kamo mam 5 dverovu ale na tej lacnejsej verzii so 16 obute origoš. Podla fotiek to vyzera ze mas dovoz? alebo sa mylim??
    Grand Vitara 1,9DDIS

Strana 2 z 24 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •