Strana 4 z 10 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 95

Téma: Zábeh motora

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zábeh motora

Citácia Pôvodne odoslal Sances
    Porazilo ma! Chlapi, mal som tam shit palivo! Natankoval som plnú a všetko je ako predtým, alebo aj lepšie...
    Hlavne že to motor prežil bez ujmy a šlape ako nový

2. Predvolené Re: Zábeh motora

Podla mna to nebolo palivom!!!!!!!!
    Grand Vitara 1,9DDIS

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Pánové i já mám špatnou zkušenost s benzínem. Taky jsem tankovával na neznačkové pumpě abych ušetřil a zničeho nic auto začalo cukat. Pátral jsem na českém klubu, kde se tohle řešilo. Moc se mi to taky nezdálo,nicméně jsem vyjel celou nádrž, natankoval 100Wpower a bylo po problému. Dnes jezdím na Vervu od Benziny a vše je OK. Ony ty japonský stroječky asi nemají rády kdejakou sr...ku,tak proč jim nedopřát pořádné palivo. Já si dám také raděj dobrou plzeň než nějaký humus za pár šupů.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tiež sa mi to už stalo... resp. zakaždým keď som tankoval na OMV u nás v TN. Už tam nechodím.

Pilsner Urquell is the best!

Ja som tiež myslel, že motor sa musi nejaku dobu zabiehať ... vydržalo mi to cca. 700 km
    Jazdil som tak, že som nechal motor po štarte chvilu bežať, kym nevystupila ručička na C, tak ako to písali v manuáli a taktiež som nešiel cez 3000 ot.
    Včera som stretol známeho, ktorý má Swifta už rok a ten vravel, že ked bol na prvej jazde s predajcom, tak mu to vytáčal na 4500 - 5000 a vravel, že to sa už nezabieha ako niekedy.
    Dnes som teda Swišta prehnal na 4500 a hned mam z neho väčšiu radosť
    Suzuki Swift 1,3 GS 5D 2008 Black

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predajcovi to moze byt jedno ved to je len predvadzacie vozidlo nie jeho sukromne co by ho nevytacal. Aj tak sa u nich dlho nezdrzi a predaju ho takze ho to ozaj nema preco trapit. Ked to berem z tej strany ze potom ho predaju a je mu jedno co s tym autom bude. Ja by som urcite auto zabehaval uz len kvoli spolahlivosti, predsa nemenim auta kazdu chvilu ze by som na kazdom najazdil malo km a potom ho predal.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Predajcovi to moze byt jedno ved to je len predvadzacie vozidlo nie jeho sukromne co by ho nevytacal. Aj tak sa u nich dlho nezdrzi a predaju ho takze ho to ozaj nema preco trapit........

Ono to v tom manuali asi nepisu len tak, aby daco napisali. Ja som tiez nechaval najprv zohriat po C, a vydrzalo mi to az do konca zabehu, ktory som si stanovil na 3500 km. Na spotrebu sa dnes nemozem stazovat, ale na ine veci .. ale to je uz ina kapitola. Motor je myslim zabehnuty dobre.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Čaute,
    dnes mám cca. 900km, doteraz max. 35OO ot. aj to väčsinou len krátkodobo pri nejakom manevrovaní, ináč tak do tých 300O ot. Dnes som ho prvý krát na rovinke poriadne vytočil, začal som od 2.st. až po 4.st. každý som na chvíľku roztiahol tesne nad 5OOO ot. a hneď preradil, potom vyradil, vypustil otáčky a to isté smerom naspäť. Ten motor ozaj ožíva hlavne nad tých 3000 ot. Hádam to motorčeku neuškodilo, len som chcel (prebehnúť ) celý rozsah otáčiek, aby ich motor registroval , bolo to ozaj len krátkodobe, čo vy na to?
    Suzuki Splash 1,2 GS

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

900km mozno trochu malo km ale myslim ze motoru to neuskodilo.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Strana 4 z 10 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •