Strana 3 z 10 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 95

Téma: Zábeh motora

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zábeh motora

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    Ono by sa to chcelo odviesť na nejakom na ktorom sa neprekračuje 2500 Ot/min a má aspoň tak 10000km
    Také asi neexistuje

Lokalita
    Rajecké Teplice

Veru veru, zatial určite nie!
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

3. Predvolené Re: Zábeh motora

Užívateľ príspevok zmazal.

Viem o RJ svoje, za svojimi tvrdeniami o adaptačných hodnotách si stojím.... RJ sa učí podľa spôsobu jazdy.

Suuzuukii

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal passion
    Viem o RJ svoje, za svojimi tvrdeniami o adaptačných hodnotách si stojím.
    Mas pravdu a funguje to. Mal som moznost to vyskusat osobne. Mesiac a pol som jazdil na matkinom aute (seat altea 1.6). Z toho bolo ine auto. Ked som v nom viezol kamosov nechapali ze odkade sa berie ten vykon, to auto jazdievalo uplne inak, ja som to tiez citil. Takisto mi to potvrdilo vela inych ludi ked kupili jazdene auta odpojili baterku nech sa vymazu z RJ adaptacne hodnoty potom ju zapojili a riadne auto prehnali aby si zapamatalo tie spravne hodnoty. Uz davnejsie som cital na Anglickom suzuki fore ze mazanie tych adaptacnych hodnot by sa malo robit po kazdej uprave (filter, vyfuk atd..) aby si jednotka zvykla. Nebavime sa tu o upravach ale ma to zmysel takisto ako aj ked si RJ zvykne na styl jazdy. Motor treba zabehnut normalne nevytacat kludne jazdit a po zabehu mu uz mozte davat co zvladne. Auto bude jazdit tak ako si ho naucite. Aky pan take auto
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Rajecké Teplice

Auto bude jazdit tak ako si ho naucite. Aky pan take auto
    Máš úplnú pravdu!

Páni
    mám teraz asi 2500 km na mojom Splashi. Zajtra štartujem do Prahy. Reklama Suzukiclub.sk samozrejme nalepená ..
    Dlhšie trasy som robil za deň len Košice - Dudince 2x na otočku.
    Teraz ale pozorujem - neviem či sa mi nesníva - akoby motor nechcel ísť tak za plynom ako predtým. Pri zapnutej klíme cítite na aute že sa klíma zapne.
    Mne robí niečo podobné aj bez zapnutej klímy. Akoby elektronika na chvíľu obmedzila výkon motora. Obmedzovač akoby reagoval už pri 3000 ot. potom si to rozmyslí a pustí. Ale nie je to len pri pohýnaní ale aj pri dlhšej jazde do kopca pri ustálenej rýchlosti. Plánujem sa zastaviť v Suzi servise v BA. Je to také jemné trhanie, ale je tam.. Tak neviem či nie som hypochonder..
    Suzuki Splash 1.2 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Sances
    Teraz ale pozorujem - neviem či sa mi nesníva - akoby motor nechcel ísť tak za plynom ako predtým. Pri zapnutej klíme cítite na aute že sa klíma zapne.
    Mne robí niečo podobné aj bez zapnutej klímy. Akoby elektronika na chvíľu obmedzila výkon motora. Obmedzovač akoby reagoval už pri 3000 ot. potom si to rozmyslí a pustí. Ale nie je to len pri pohýnaní ale aj pri dlhšej jazde do kopca pri ustálenej rýchlosti.
    Pri zapnutej klíme to cítim aj ja. Hold 1.2-ka nie je a nikdy nebude 6.8 liter
    Celkovo sa motor cíti pri živote až nad 3.000 otáčok, pri 3.500 chytá dych.

Lokalita
    Rajecké Teplice

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Celkovo sa motor cíti pri živote až nad 3.000 otáčok, pri 3.500 chytá dych.
    Má to variabilné časovanie ventilov, preto to cítiť ako keby dostal druhý dych !

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    Má to variabilné časovanie ventilov, preto to cítiť ako keby dostal druhý dych !
    A ešte aj premenlivú dĺžku sacieho potrubia

Porazilo ma! Chlapi, mal som tam shit palivo! Natankoval som plnú a všetko je ako predtým, alebo aj lepšie..aj keď bordel v benzíne stačí aj na prvý krát dodrbať motor.. a to nehovorím o motore v zábehu. Mám cez 4000 KM priemer 5,6l.
    No a s Esso Agip som defnítívne skončil. Ešte im to ale pôjdem povedať - hoci mám bločky, benzín je už fuč.. takže reklamovasť sa asi nedá nič..
    Suzuki Splash 1.2 GS

Strana 3 z 10 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •