Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 61

Téma: Navigácia

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Navigácia

Akú máte, ak máte?
    Čo vám na nej vyhovuje, resp. nevyhovuje? Akú by ste odporučili, alebo neodporučili? Prečo?

Ja už nejakú chvílu študujem všetky možné typy a výrobcov, rozhodne nemám v pláne za to dať 10 alebo viac tisíc vzhľadom na to, že ju nebudem využívať každy deň. Celkom sa mi pozdáva DreimGO DG110 vzhľadom na priaznivú cenu, obsiahle a zdá sa že aj podrobné mapové podklady a príslušenstvo, ktoré vrátane nabíjačiek je už v cene (čo nie vždy býva).

2. Predvolené Re: Navigácia

No kedze sa tomu uz nejaky rocik venujem aj profesionalne, skor by som odporucal PDA navigaciu. Nie si obmedzeny jednym softom, dokazes si najst aj "vlastny" a tiez sa da PDA pouzit na ine ucely. Kvalita signalu, rychlost zamerania su vynikajuce.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Predvolené Re: Navigácia

Tiež nemienim vygcať 10k a viac za neaký uzavretý systém.
    Momentálne používam PDA iPAQ - neaký starší model (asi 3800) s PPC s TomTom-om.
    No a ako zálohu mám na mobile N95 nahodené to isté ako v tom iPAQu (pre pripad že by baterka nevydržala apod)
    Nakoľko navigáciu využívam minimálne tak toto riešenie mi postači.
    Ale teším sa na 3G iPhone, ktorý si plánujem kúpiť.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

4. Predvolené Re: Navigácia

ja som si zaobstaral TOMTOM GO720 a zatiaľ som s nim spokojny, aj ked stal 11500 (aj s antenou pre TMC), co ma stve je problem s TOMTOM Home, po nainstalovani novej verzie sa pristroj neda ovladat cez PC, aktualizacie ale zbehnu v poriadku

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal janci
    ja som si zaobstaral TOMTOM GO720 a zatiaľ som s nim spokojny, aj ked stal 11500 (aj s antenou pre TMC)....
    Na Slovensku už TMC aj funguje?
    Keď som sa o to naposledy zaujímal, tak to myslím bežalo len Rakusko, Nemecko, niektoré väčšie mestá v ČR a chystala sa BA.

6. Predvolené Re: Navigácia

mam garmin nuvi, ale neviem posudit. nekupoval som to, bol to bonus v akcii, ked som menil pripojenie od t-comu na g4. prave vcera som sa pokusal kupit akesi sk mapy za 300, vsade je na to reklama a nikde navod ako to objednat.

fuuuu...hadam by si nekupoval mapy na garmina???

8. Predvolené Re: Navigácia

MIO 720 s TMC a foto... dakedy za 15, teraz sa dá kúpiť pod 10. Podľa mňa nemá chybu, či už mapovými podkladmi, alebo celkovo výbavou. Hoci v originále je to "uzatvorený systém", dá sa "otvoriť" - prerobiť na PDA, ale je to samozrejme s rizikom, rovnako ako s prepalovaním softu v mobile. Najviac sa mi na tom páči, že keď sa túlam po miestach, ktoré nie sú v mape (hory, lesy, divočina), stačí spraviť jeden cvak foťákom, mašinka si to uloží do pamäti aj s koordinátmi, a pokým sa chcem presne na to isté miesto ešte niekedy dostať, stačí si v browseri vybrať danú fotku a zvoliť si ju ako cieľ cesty Privedie Vás to tam takmer presne na meter (+- 5)

9. Predvolené Re: Navigácia

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Citácia Pôvodne odoslal janci
    ja som si zaobstaral TOMTOM GO720 a zatiaľ som s nim spokojny, aj ked stal 11500 (aj s antenou pre TMC)....
    Na Slovensku už TMC aj funguje?
    Keď som sa o to naposledy zaujímal, tak to myslím bežalo len Rakusko, Nemecko, niektoré väčšie mestá v ČR a chystala sa BA.
    este nie, ale ta antena bola so zlavou, tak som skusil mysliet trochu dopredu, v SR by malo zacat TMC fungovat buduci rok (vravel predajca), inak TMC spustili aj v Madarsku ale (ak som spravne pochopil) zatial funguje len na Garminoch

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal berdo
    No kedze sa tomu uz nejaky rocik venujem aj profesionalne, skor by som odporucal PDA navigaciu. Nie si obmedzeny jednym softom, dokazes si najst aj "vlastny" a tiez sa da PDA pouzit na ine ucely. Kvalita signalu, rychlost zamerania su vynikajuce.
    To je síce pravda čo sa využiteľnosti týka, že PDA je praktickejšie. Ale ak nebudem pomýšlať na kúpu z druhej ruky, tak za nové PDA bez máp, dám minimálne toľko isto ako za navigáciu aj s mapami celej Európy a s pravidelnou bezplatnou aktualizáciou.

Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •