Strana 6 z 7 PrváPrvá ... 4567 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 61

Téma: Navigácia

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Navigácia

He, Error zmizol, ale za to robí nové kusy:

Vyhodím to z okna.

Láďo, dať tam iný soft by bolo fajn, na Mio fóre to radi každý, ale je tam aj toľko postupov ako na to a toľko "zádrhelov" s tým spojených, ktoré môžu nastať, že do toho sa mi fakt nechce.
    Rovnako nemám chuť ísť do Trnavy, kde by na podpore nainštalovali Mio update, pretože nový Garmin stojí 145.-€ a len za cestu TT-TN dám +/- 20.-€ a zabitý čas k tomu a nemám záruku, že pri ďalšom update to isté.

Zajtra sa ešte stavím v pobočke Navigacia.sk, či to za nejaký smiešny poplatok neurobia a keď nie, tak....

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Moc pěkné . No však i já studoval na fórech to převexlování. Stále jsem se k tomu nedokopal, protože to budou problémy a ty já moc nerad . Nejspíš to dopadne tak, že ještě chvíli s ní budu bojovat a potom poletí . . .
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Keby že je niekde jasný návod krok po kroku, tak sa do toho pustím. Ale nič ucelené som nikde nenašiel a googliť a sťahovať najskôr nejaký unlock, potom nejaký skin, čo neviem ani na čo je, potom stiahnuť soft, potom aktuálne mapy, prepisovať kadečo v súboroch a na 100% potom ešte hľadať riešenie nejakého problému čo sa vyskytne, tak to sa na to môžem fakt

admin - Mio SW je úplne nahovno, tvrdím to od začiatku. Mio stúpne na hodnote, len keď sa tam nahrá niečo iné.
    Ak máš záujem, napíš SZ, je to naozaj jednoduchá záležitosť a už len potom ti spadne sánka, keď to prvý krát spustíš
    360ku mám doma, nie je to žiadny problém. Prípadne sa môžeme dohodnúť a niekedy dobehni, je to otázka pár minút.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: Navigácia

Dik za ponuku, keď bude cesta okolo, tak sa ozvem.
    Na tentokrát som to ale nakoniec predsa len rozchodil. Finta bola v tom, že na Mio je tak 1,83 GB voľného miesta pre mapy. Lenže v tomto novom update mali mapy dokopy veľkosť 2,13 GB. Takže som podľa mojej logiky uploadoval do Mio iba mapy, ktoré potrebujem a Albansko, Lotyšsko a podobné destinácie som tam netlačil. A to bol dôvod, prečo vyskakoval potom Error. Musia tam byť všetky! Ale ako?

Natiahol som znova staršie (menšie) mapy, ktoré vošli všetky a potom som novými (väčšími) nahradil len tie, ktoré potrebujem ako SK, CZ, AT, HU, HR atď.. Poradil mi to jeden na Mio fóre.
    Toto by ma v živote nenapadlo skúšať, lebo to nemá logiku, aspoň pre mňa nie, vydať upload, ktorý je väčší ako kapacita zariadenia a potom miešať mapove podklady z dvoch rôznych updates

Lokalita
    Praha CZ

Mládenci, vyhoďte to a kupte si TomTom. Mám už druhý a když pominu cenu tak jsem celkem spokojený. Jediná nevýhoda je v tom, že tady není moc prostoru pro pirátský software.
    "horský sokol"

Vyhoďte aj tomtoma a kúpte si hocičo, čo beží na Winmobile (mio ho má, asi aj tomtom). Unlock a potom šup tam .GO.

píšem ale skrz toto:
    "ROSI45 má prečerpaný svoj limit uložených súkromných správ a pokiaľ si neuvoľní miesto, nemôže akceptovať ďalšie správy."

Nemôžem ti odpovedať SZ, tak si to premaž.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

-

. . . já hlava dubová . . .
    Naposledy upravil ROSI45; 09-12-2010 o 21:07
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

Ja mam Mio M400 mam ho rok a spokojnost. Kupil som ho za 50e ako 1,5 mesacny. Najprv ma stvali stare mapy...tak som zasiel do obchodu a spytal som sa kolko by tam stalo dat IGO8 (od 30-60e, podla map). Tak som si vecer sadol na net a do 2hod. som si dal IGO8 s mapami celej europy a zadarmo. Cakam na nove mapy 2012 len teraz si spomenut ako sa nahravaju mapy
    Suzuki Ignis 1.3VVT r.v.2005

Lokalita
    Matuškovo
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDIS 2016 Elelgance +

Som si teraz objednal čínsku (ebay), beží pod windowsami, vyzerá ako starý iphone, mapy budú 2.kvartál 2011 celá európa a je to zároveň multimediálne zariadenie, hudba, videá a tak. cena 50e, kamoš ju má a žiadny problém. Ked ju budem mať hodím sem pár foto...
    Š.Favorit 1.3 1992, Š.Felicia 1.3 2000, Š.Octavia 1.6 LPG 2005, Suzuki GV 1.9DDIS 2009, Peugeot 207 1.4HDI 2010, Peugeot 208 1.6 eHDI 2013, BMW X1 18d 2015, Suzuki Vitara 1.6DDIS 2016 Eleg.plus

Strana 6 z 7 PrváPrvá ... 4567 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •