Strana 5 z 7 PrváPrvá ... 34567 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 61

Téma: Navigácia

1. Predvolené Re: Navigácia

Citácia Pôvodne odoslal tomasi Zobraziť príspevok
    Tiez potrebujem kupit navigaciu, rozmyslam nad nuvi 255, aj ked mozno by som tam uz chcel aj asistent jazdnych pruhov, co nema. No uvidim ci nakoniec nekupim nuvi 1350.
    Kde sa da kupit za 140 evri ?
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Predvolené Re: Navigácia

Kde sa da kupit za 140 evri ?
    NAY Internetdom - GARMIN nüvi 255
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

Tiez potrebujem kupit navigaciu, rozmyslam nad nuvi 255, aj ked mozno by som tam uz chcel aj asistent jazdnych pruhov, co nema. No uvidim ci nakoniec nekupim nuvi 1350.
    Doporučujem Nuvi 1350 sam som ho kúpil. Je tam celá EU, hlas.navigácia, asistent jazdných pruhov.....Predajcu som si vybral na zkl. tohto linku.
    SUZUKI SX4 -1,6 DDiS,

4. Predvolené Re: Navigácia

Dnes uz nejde ani tak o znacku, vsetky su viac menej vyrovnane ako o sposob ich aktualizacii, pretoze cestna infrastruktura sa stale meni a teda prva otazka pri kupe by sa mala tykat aktualizacii map. Platit kazdy rok za nove mapove podklady okolo 100eur je na zvazenie.
    SX4 4x4 SE GLX 1,6

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak ono sa to dá aktualizovať ešte cez rapidshare že

6. Predvolené Re: Navigácia

Ak by ste chceli kupovat navigaciu Garmin z www.garmin.sk, mam kod na zlavu 19%, ktory neplanujem vyuzit. Je prenosny aj na ine osoby, takze ak mate o neho niekto seriozny zaujem, ozvite sa mi, poslem ho emailom. Plati do konca januara 2010. (dufam, ze toto nie je brane ako reklama, nemam s tym eshopom nic spolocne)

7. Predvolené Re: Navigácia

Citácia Pôvodne odoslal mkb Zobraziť príspevok
    Ak by ste chceli kupovat navigaciu Garmin z www.garmin.sk, mam kod na zlavu 19%, ktory neplanujem vyuzit. Je prenosny aj na ine osoby, takze ak mate o neho niekto seriozny zaujem, ozvite sa mi, poslem ho emailom. Plati do konca januara 2010. (dufam, ze toto nie je brane ako reklama, nemam s tym eshopom nic spolocne)
    Ja vazne uvazujem nad kupou navigacie, bud nuvi 255 alebo nuvi 1350. Uvidim, uplne by mi stacila 255 ka ale ten asistent jazdnych pruhov znie dobre a ten ma najlacnejsi garmin 1350, ale ten je trochu drahy. Ak by som kupoval na garmin.sk, ozvem sa.
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Thumbs down Re: Navigácia

Tak po 2,5 roku používania MIO Moov 360 konštatujem, že od MIO si už nekúpim ani hajzelpapier keby začali vyrábať

To, že Vianoce bývajú častejšie ako MIO-aktualizácie máp by som prežil.
    To, že aj v aktualizovaných mapách chýbajú napr. kruháče, ktoré už viac ako 2 roky existujú by som tiež prežil, rovnako ako také chyby, že pri nájazdoch na diaľnicu začne MIO nezmyselne vykrikovať "otočte sa do protismeru" napriek tomu, že idete správne.

Ale to, že posledné 2, 3 updates majú vždy problém s inštalovaním, tak to je prvá vec čo ma vždy vytočila, lebo nad tým človek strávi zbytočný čas.

A posledná 11/2010 aktualizácia ma už dožrala. Po jej nainštalovaní hlási MIO "Fatal Application Error". Je síce super, že o 16 dní neskôr vydali update údajne odstraňujúci tento problém, akurát, že sa ho už snažím 2-hý deň stiahnuť a napriek tomu, že mám pripojenie po optike, tak sa mi to ešte úspešne nepodarilo.

A čerešnička na torte je už potom len to, že aktualizácie nejdú nainštalovať cez 64-bitový Windows, lebo aplikácia vykrikuje že "MIO nebolo nájdené" napriek tomu že GPS je pripojené a cez prieskumníka v nej môžem listovať.

Gratulujem majstrom z MIO! Odporúčam všetkým. Výborné zariadenie na hodenie o stenu so 100% podporou!
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	08122010794.jpg‎ 
Zobrazení:	91 
Veľkosť:	98,2 KB 
ID:	5489  

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Taky vlastním Mio. Naštěstí koupené nové, ale z druhé ruky a za hubičku. Aktualizace jsem už vzdal. Stáhnu na kartu něco jiné a zkusím to do té mašinky nacpat. Jinak mě ale zatím po republice a Slovensku vodila docela slušně. Hlavně v "Práglu".
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Thumbs down Re: Navigácia

Tak sa mi podarilo stiahnuť update, ktorý mal vyriešiť ten Fatal Error. Lenže trt. Ten update padne pri 72% inštalácie nech robím čokoľvek.

Volal som na podporu a tam mi panáčik tvrdil, že tento druhý update ani nepotrebujem a nech opakovane stiahnem ten prvý a reinštalujem, že oni s tým nemali zatiaľ žiadny problém.

Tak som tak urobil a čo myslíš? Fatal Application Error znova.

Strana 5 z 7 PrváPrvá ... 34567 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •