Strana 4 z 7 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 61

Téma: Navigácia

1. Predvolené Re: Navigácia

Pouzivam, mio moov 360, ale aktualizacie miomap do konca roka neboli nic moc, nedavno vysiel najnovsi update, ktory sa mi nepodarilo uspesne nainstalovat, a satnav mi uz nenabehla, tak som zacal studovat co s tym.. nasiel som aplikaciu miopocket, ktory ju odomkne a funguje ako klasicek PDA cize prehrava filmy, pesnicky, fotky, hry a daju sa tam aj nainstalovat dalsie navigacie ako tomtom, Igo, garmin.. atd. GPSPassion.com, nasledne som uspesne obnovil miomap zo zalohy. Inac nepodarilo sa mi to preto, lebo som pouzil stary usb kabel zo starej citacky a mio si s nim nerozumel proste.. s originalnym kablom uz fici fajn.
    SX4 4x4 SE GLX 1,6

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Navigácia

Ja mám na Moovku nainštalovaný aj ten posledný update a aj tak tam nie je napr. kruháč pod mojim sídliskom, ktorý existuje už snáď 2 roky a veľa iných vecí. Na Sygic samozrejme je

3. Predvolené Re: Navigácia

No to je mozne, na miopmap este stale vychytavaju chyby, ma aj velke medzery v urcovani max. rychlosti.. s tomtom je reakcia skoro okamzita, napr. za znackou obce, tipujem tak do 10 metrov za nou uz ju vie signalizovat. Velka vyhoda moovka je ze bezi na windows ce Sygic je slovenska fa, mozno preto ma taky uspech v nasich koncinach
    SX4 4x4 SE GLX 1,6

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal abs0 Zobraziť príspevok
    Sygic je slovenska fa, mozno preto ma taky uspech v nasich koncinach
    Yo yo, je to možné že to bude tým

Ja mam zase MIO 520 full pack stal ma 15 000 a zatial ma nikdy nesklamal.
    Suzuki SX4 1,5L

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

V NAY Garmin za 150e a môžte isť až do..a aj nazad. v kamione som mal za posl. 4 roky kde-čo ale garmin je bez konkurencie. prehľadné a zbytočne nezložité menu. presne na minútu vyráta čas príjazdu a napr. v paríži už 80metrov za tunelom vieš, že si mal byť v inom pruhu...TOM to zistí až pod eifel...

Po kratkej uvahe som si pred dovolenkou kupil Garmin nuvi 255. Na moje potreby uplne staci. Odvtedy este trochu zlacnel, dnes sa da kupit do 140,- €.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Já mám univerzální navigaci již 18 let a zatiaľ som s ňou spokojný
    Automaticky se aktualizuje, tahá mě po cestách i polích a nakonec vždy trefí na zadané místo! A nebo také ne. Sice stojí dost peněz a stárne, ale je stále poměrně spolehlivá. A v tom je to kouzlo!
    Kurňa, nepatří to někam jinam???
    Tak už to není pravda. Mio Moov 200. Po tom, co jsem se dočetl na fórech - jsem příjemně překvapený. Jenom se mi tam nedaří nacpat mapy 2009/2.
    Poradí někdo přes SS?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

9. Predvolené Re: Navigácia

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    Po kratkej uvahe som si pred dovolenkou kupil Garmin nuvi 255. Na moje potreby uplne staci. Odvtedy este trochu zlacnel, dnes sa da kupit do 140,- €.
    Tiez potrebujem kupit navigaciu, rozmyslam nad nuvi 255, aj ked mozno by som tam uz chcel aj asistent jazdnych pruhov, co nema. No uvidim ci nakoniec nekupim nuvi 1350.
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Ja mám tiež 255W...a maximálne postačuje...je bez zbytočnej výbavy, ktorá už len robí vyššiu cenu a navyše mi ho známy doviezol s USA za 100euro, tak to bol ten najlepší argument pre mňa

Strana 4 z 7 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •