Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 58

Téma: Palivo

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Palivo

Podívejte se na odkaz: Test dražší nafty
    Jen tak pro zajímavost, když už se to tady rozebírá.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Dobre vediet. Ale najviac by ma zaujímalo testy benzínu.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

neda mi aby som nereagoval a nepridal svoje skusenosti pracoval som na cerpacke a rozpraval som sa so soferom kamionu co nam nosil benzin a bolo mi povedane ze vsetky cerpacky (agip, shell, omv, slovnaft atd.) beru benzin zo slovnaftu akurat tam davaju svoje aditiva! akurat benziny ako shell v-power, omw super 100, alpin diesel sa vozia origos! takze je v podstate jedno kde natankujete 95 alebo 98 benzin!! a jurki pumpy beru benzin zo statnych hmotnych rezerv kde sa musi po urcitom case benzin obmenit to mi zase povedala kamoska ktora mala pumpy omv v najme a to vedela z skoleni kde sa preberala konkurencia! takze su vonku "tajne" veci ohladom benzinu

mne osobne po odskusani benzinov najviac vyhovoval a aj subjektivny pocit z "vacsieho vykonu" som mal pri OMV super 100

Lokalita
    Banská Bystrica

zdravim,
    uz som niekde pisal na fore, ze tankujem(resp. zacal som) Shell V-Power... podla mna nizsia spotreba, lepia akceleracia, sice o nieco drahsi ale moj osobny nazor je ze je kvalitnejsi...

p.s.
    mne pocitadlo ukazuje o 0,6 l nizsiu spotrebu ako ked by som tankoval obycajnu 95-ku
    SUZUKI SX4 1,5 Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Jednoznačne TESCO absolútne bez problémov aj benzín 95 aj nafta. Zatiaľ som na benzín z Tesca urobil asi 80 000km a naftu tak okolo 30 000. A najlacnejšie.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

6. Predvolené Re: Palivo

Benzin z tesca este hej, ale neviem ci by som tam bral aj naftu............
    Ja si pockam na Lidl benzin , mozno raz.........
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Tak a je to tady. Česko překračující podíl bio-složky je zase papežtější než papež a stojí nás to o 1Kč víc než je třeba.

Biopaliva jsou horší než benzin, tvrdí studie
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

...a další radost - proč darebáci raděj neuvedou které benzince se vyhnout?

Kvalita paliv klesá. Mobilní laboratoř hledá, kde natankovat bezpečně

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    ...a další radost - proč darebáci raděj neuvedou které benzince se vyhnout?

Kvalita paliv klesá. Mobilní laboratoř hledá, kde natankovat bezpečně
    Niekde som minule čítal, že to je kvôli tomu, že nedokážu robiť testy v reálnom čase a v momente kedy sú výsledky testu k dispozícii, je už väčšinou inkriminované palivo vytankované a navezené nové a ďalšie dokazovanie by mohlo viesť k súdnym žalobám za poškodzovanie mena firmy vzhľadom na nemožnosť dokazovania kvality paliva v danom čase na danom mieste.... skrátka ropné spoločnosti majú echt dobrých právnikov a do sporu s nimi sa bojí ísť i štát.

Druhú vec čo som minule čítal tuším na www.motorkari.cz je, že tie nové kozmické palivá s biozložkami zasierajú palivovú sústavu motocyklov takým spôsobom, že je nutné meniť vstrekovanie, celú sústavu preplachovať a na reklamáciu to nie je možné urobiť, lebo servis za to nemôže a benzínke to nedokážeš

Lokalita
    Praha CZ

Hlavně, že se etylalkohol do benzínu dováží z Brazílie přes půl zeměkoule. Tam se plundrují pralesy aby se získala zemědělská půda pro pěstování plodin na ekopaliva a na jejich dopravu na místo určení se spotřebuje víc energie, než je vlastní úspora při jejich použití.
    "horský sokol"

Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •