Strana 2 z 6 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 58

Téma: Palivo

Predvolené Re: Palivo

to suuzuukii: tvoj názor ti neberiem.
    Na margo Slovnafťáckej reklamy s tou policajtkou čo nechá kontakt za stieračom, je mi cez smiech a plač na vracanie.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    Na margo Slovnafťáckej reklamy s tou policajtkou čo nechá kontakt za stieračom, je mi cez smiech a plač na vracanie.
    Ale zaregistroval si ju, čiže ma impact na diváka

3. Predvolené Re: Palivo

Citácia Pôvodne odoslal retro
    Skušal som rôzne druhy nafty, no najlepsie sa auto spravalo zo Slovnaftky, neviem preco. OMV tiež bolo v pohode, ostatne už bolo citit troska rozdiel. Takže preferujem Slovnaft, len nemusela by byt taka drahá. Inak raz som skušal Tesco naftu , hrôza motor hučal ovela viac, známy mi tvrdil, že pre Tesco dováža Slovnaft, no mne sa to nezda..čo vy na to? Kedže autičko ma common rail, už take somariny nerobim a tankujem radsej overené, strašne su tie diesle citlive.
    Tesco berie pohonne hmoty z Ciech. Nazov dodavatela si uz nepamatam. Podla mna v tychto pripadoch ide skor o to, ako prevadzkovatelia cerpacich stanic cistia nadrze. Urcite sa s tym viac hraju profici (Shell, OMV, Slovnaft a pod.) ako firmy, ktore maju cerpacky ako doplnkovu sluzbu (Tesco, Carrefour, Metro a pod.).

Ja beriem Shell Diesel Extra, v zime striedam s Shell V-Power Diesel a niekedy beriem aj na OMV.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS, r.v. 2007 / Toyota Avensis Verso 2.0 D4D, r.v. 2005 / Suzuki Ignis 1.3 GL / Toyota Yaris 1.0

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal iMAGiNE
    ....ide skor o to, ako prevadzkovatelia cerpacich stanic cistia nadrze.....
    Tiež si myslím. Opakovane sa mi v minulosti stalo, že keď som natankoval v TN na OMV, tak auto sa pri akcelerácii dusilo a skackalo a po natankovaní na iných benzinkách sa správalo normálne.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Opakovane sa mi v minulosti stalo, že keď som natankoval v TN na OMV, tak auto sa pri akcelerácii dusilo a skackalo a po natankovaní na iných benzinkách sa správalo normálne.
    Práve preto kupujem benzín jednej značky.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

6. Predvolené Re: Palivo

kupujem Shell V POWER 95 - je to sice benzin od Slovnaftu s aditivami Shell, a je aj drahsi, ale mam lepsi pocit (a tri klucenky FERRARI a tri modely FERRARI), inak je to najnovsia benzinka v LC (otvorena cca 3 roky) tak snad maju pomerne ciste nadrze

7. Predvolené Re: Palivo

Nadrze sa maju čistit častejšie ako raz za 3 roky, ale shell su na tom obyčajne OK.
    Grand Vitara 1,9DDIS

Tesco, Jurki a im podobne benzínové čerpadla neuznavam. Ked som tankoval na nich so 120, palivový filter (domontovaný medzi pal. čerpadlom a karburátorom) som menil cca po 3 mesiacov (taký bol zanesený). A to nehovorím o rozoberaní a čistení karburátora. Takže odvtedy (čo mám Sx4), tankujem na shell-ke Shell V POWER 95 alebo na OMV Carrera 95. Sú drahšie ako obyčajné 95, alebo auto (mám pocit) je živšie a má menšiu spotrebu.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Keď som mal maďarského Ignisa tak som tam tankovaval bežnú 95ku, omv, shell, slovnaft. Tiež si myslím že tesco, metro atď nie su benzinky. Odkedy mám Ignisa Sport tak tankujem výhradne len Shell V-Power Racing 100. Rozdiel je v tom, že Sport má predpisaný 98 benzín, takže preňho len to najlepšie.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Ja sa snazim davat do Ignisa len Shell V-Power. Jazdim dost dynamicky, a ked sa dakedy pozabudnem, tak mi to na jednu nadrz spravi priemerku 0,5 L / 100 km v prospech V-Poweru oproti Shellu 95.
    A co sa tyka Slovnaftu, este ked som mal plynak, tak plyn od slovnaftu mal v sebe asi skakavu primes ... by som ho nedal ani ...

S benzinom od Shellu som spokojny. Do naftovej Fiesty tankujeme hocico, ale tiez najradsej na Shell.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Strana 2 z 6 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •