Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 56

Téma: Hrdzavenie podvozku SX4

Predvolené Hrdzavenie podvozku SX4

Mám taký problem, mám SX4 približne rok starú. Pekne garažovanú, umývanu, cez zimu som vela nejazdil, za rok je to zhruba 8tis čo ma na tahaku. Avsak zo zvedavosti bola na rampe, zbadal som zahrdzavené ramená a aj poloosi, proste niečo sa tam začina na to chytat a nemyslim si, že by to malo resp. malo preco takto byť. Pri prehliadke mi v KE povedali, že bude lepšie ak to budem riešiť priamo u predajcu, kde som ho kupil teda Lučenec a vraj sa s tym este netretli, aby to bolo takto vyrazne, takže reklamácia by podla nich mala prejst. Nemate niekto podobnu skusenosť? S autom som inak spokojny.
    SX4 1.9DDiS GS 4x4 2007

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Hrdzavenie podvozku SX4

Hrdzavé Suzuki som skutočne ešte nevidel.... jedine po búračke, ktorá bola zle opravená.

Záruku si možeš uplatniť u ktoréhokoľvek predajcu Suzuki. Ak ju uznajú, následne si ju bude predajca uplatňovať u výrobcu cestou importéra. Nemôžu ťa kôli tomu nútiť chodiť cez pol republiky.

Nemáš ten podvozok odfotený?
    Ako to hrdzavie? Je to povrchová hrdza na celej ploche, alebo len nejaké lokálne miesta? Ramená aj poloosi sú predsa lakované, nemalo by to len tak chytiť hrdzu. Na druhej strane zas ale, kym by prehrdzavelo rameno alebo poloos, tak to skôr ropa nebude

Maš pravdu, že mali by mi to uznať všade, len bolo mi povedané, že takto to bude lepšie, ked pojdem k predajcovi kde som ho kupil, no neviem čo teraz. Skúsim to pofotit a dam to tu..s tou ropou to bolo dobre
    SX4 1.9DDiS GS 4x4 2007

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal retro
    ... len bolo mi povedané, že takto to bude lepšie, ked pojdem k predajcovi kde som ho kupil...
    Lepšie by to bolo len pre nich. Ušetril by si ich starostí a sebe by si ich pridal

5. Predvolené Re: Hrdzavenie podvozku SX4

Niečo obdobné som čítal na poľskom clube o Suzuki a bola tam, nejaká zmienka o hrdzavení niečoho ale nepochopil som čoho, tak s tou hrdzavou SX4 može byť pravda.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

To mi pripomina moje auto (Ignis Sport). Pol roka (cez zimu) stalo vonku v bazare kym som ho kupil. Tiez je odspodu hrzdave sem tam je nachytana nejaka hrdza. r.v. 11/2005 najazdenych malo vtedy 15tisic km. Len mi nesedi to ze ho mas garazovane keby bolo vonku a malo jazdene tak by to davalo zmysel ale mozno ti hrdzavelo aj v garazi
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

7. Predvolené Re: Hrdzavenie podvozku SX4

ja som najazdil za prvych 5 mesiacov asi 11 tis. kilakov a ked som kukal zo spodu v jame, tak ziadna hrdza. Neexistuje, aby si to mal prehrdzavene, ked nic nejazdis a garazujes.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Ved práve to, že garaž mam dobrú, je suchá, zospodu by nemalo prečo začať chytať hrdzu, zrejme to odbabrali vo výrobe, tu povrchovú úpravu. Najradšej by som si to urobil sám, lenže to by mi padla záruka, takže neostáva nič ine len servis a bohvie ako to tam urobia, na oko to zakrýju, aby sa nepovedali, podrží pár ročkov, kym neskončí záruka a potom mi bude este kvitnúť , riešim tento týžden, som zvedvý čo z toho bude
    SX4 1.9DDiS GS 4x4 2007

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal retro
    ....riešim tento týžden, som zvedvý čo z toho bude
    Som zvedavý, ako sa k tomu servis postavi

Veľmi zaujímavé, musim sa potom pozriet na ten svoj podvozok. Som zvedavý s tým servisom, reklamacia hrdze. Ako to dopadne.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •