Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 11

Téma: Ako neobiť dverami susedovi auto

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Predvolené Ako neobiť dverami susedovi auto

Ford ponúka odpoveď

Presne s takou chuťou si otváraju dvere susedovie šarvanci

Way of life!

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ako neobiť dverami susedovi auto

Hlasujem za zavedenie ako povinnej výbavy

Len by ma zaujímalo, ako sa to "správa" v zime, keď zamŕzajú aj dvere samotné.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Urcite skvely napad ale ci to ochrani aj to druhe auto. V reklame ano, v reale ktovie. Ale celkom slusne s tymi dverami buchali. A aj ta zimna prevadzka bude urcite dost zaujimava co to spravi.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Praha CZ

Pěkná pitomost, je to něco jako automatický samoutírač zadků na záchodě.
    "horský sokol"

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Pekná Blbina, o ktorú sa bude treba zase starať a meniť ako stierače.

Celé je to plastové, a keď sa to zlomí nebudú sa dať poriadne ani dvere zavreť. Predávať to bude len dealer a ten si to aj cenovo osolí.
    Ľudia si na to zvyknú a budú otvárať dvere tak prudko, že nebudú robiť škrabance ale rovno preliačiny.
    Celé je to blbosť.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal durell Zobraziť príspevok
    Pekná Blbina, ...
    Celé je to blbosť.
    Blbost je jakákoliv aktivní ochrana, např. tento bazmek na ochranu cizích dveří, gumové nárazníky na ochranu blbých chodců, případně vnější airbagy a nevím co ještě... Vše je to o přístupu k ostatním a osobní odpovědnosti vůči druhým. Pokud to takhle našinec cítí, tak zjistí, že důležitější je ta pasivní stránka věci. To jest plastové ochrané lišty na vlastních dveřích a nárazník vyztužený kolejnicí.
    "horský sokol"

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Blbost je jakákoliv aktivní ochrana, např. tento bazmek na ochranu cizích dveří, gumové nárazníky na ochranu blbých chodců, případně vnější airbagy a nevím co ještě... Vše je to o přístupu k ostatním a osobní odpovědnosti vůči druhým. Pokud to takhle našinec cítí, tak zjistí, že důležitější je ta pasivní stránka věci. To jest plastové ochrané lišty na vlastních dveřích a nárazník vyztužený kolejnicí.

YES, YES, YES.

Takýmto prístupom budeme zachvíľu jazdiť všetci na imitáciach Battmobilu plného všelijakých vyskakovacích blbostí. Je to fakt hlavne o tej osobnej zodpovednosti, tolerantnosti a ohľaduplnosti. Keď budeme takí všetci, autá sa budú môcť vyrábať aj z bakelitu (ozaj veď to tu už bolo)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal durell Zobraziť príspevok
    Je to fakt hlavne o tej osobnej zodpovednosti, tolerantnosti a ohľaduplnosti. Keď budeme takí všetci,....
    Na Slovensku? Na Slovenku poväčšinou neznáme pojmy. Nie len že väčšina neberie ohľad na druhých ľudí a majetok druhých, ale ak aj niečo spôsobia, tak klasický prístup je rýchlo zdrhnúť. Snívajte ďalej o dokonalom svete

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Na Slovensku? Na Slovenku poväčšinou neznáme pojmy. Nie len že väčšina neberie ohľad na druhých ľudí a majetok druhých, ale ak aj niečo spôsobia, tak klasický prístup je rýchlo zdrhnúť. Snívajte ďalej o dokonalom svete

Presne takéko blbosti učia ľudí bezohladnosti, lebo si nemusím dávať pozor - technika ma ochráni, ale technika raz zlyhá a potom to má tragické následky (nie v tom to prípade).

Z historie môžem konštatovať, že v Amerike naučili zodpovednosti a opatrnosti ľudí hlavne páni Smith, Wesonn, Colt, Winchester .....

Skús zničiť, ukradnúť a správať sa hrubo a doplatíš na to. "Rýchlejší jak policajt na telefone, je Lúger na páse"

Nič nás nenaučí zodpovednosti a ohľaduplnosti lepšie ako vysoké riziko sankcie za našu BLBOSŤ a bezohladnosť.

Ochrana práv delikventov potláča práva obetí deliktu, kto sa neochráni sám býva väčšinou obeťou, ale to je do úplne inej diskusie.

Nie som žiadný militantný blb, ale zodpovednosť nám chýba všetkým a tolerantnosť tiež.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    To není správně řečeno, já rozhodně nejsem snílek a o světě kolem sebe nemám žádné iluze, proto uznávám jenom tu pasívní ochranu sebe sama (např. plastové ochrané lišty vlastních dveří, kolejnice ve vlastním nárazníku...)
    Co mi bude platný vysouvací ochraný bazmek ve dveřích sousedního auta, když mi tento řidič při parkování nacouvá koulí do předku.
    "horský sokol"

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •