Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 98

Téma: Ručné umývanie

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Ručné umývanie

Umývate svoje auto ručne?
    Alebo ho nechávate ručne umyť firme, alebo chodíte na automatické umývacie linky?

Automatické umývačky ja moc nemusím. Umytie nestojí za veľa a to že kefy škrábu lak, je jasné
    Keď mám náladu a čas, tak si auto umyjem sám, ale keď teraz pozerám na cenník Prvej ručnej autoumývarne Trenčín tak sa mi už vlastnuručne auto umývať nechce vôbec

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Ručné umývanie

Cez leto umývam auto výhradne ručne doma na dvore Špongia, vedro s vodou a autošamponom a "wapka" Aj v NR máme ručnú umyvárku, raz som tam bol ked som predával auto a tuším že 250sk či kolko chceli moc si to nepamatám. V zime keď je auto už moooc špinavé tak ho dám raz, dvakrát za zimu do autoumyvárky.

Pozerám, že celkom dobré ceny sú na tej stránke, ale aj tak doma je doma a pokial ma to baví...
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Preferujem skôr ručné umývanie, voskovanie a leštenie. Ja som si zakúpil vapku+chemikáliu (šampón s voskom). Cca za 15-25 min. autíško ako nové. Podľa znečistenia. Kefy neznašam. Je to neistota. Aj keď šetria čas a námahu, ale aj tak vám neodvedú "povedzme že" 99% prácu. Niekto zase umýva vedrom vody. Podľa mňa možnosti sú 50 na 50. V závislosti či človek býva v paneláku resp. na dedine.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Ja iba ručne - vedro - špongia - jelenica - vosk.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

5. Predvolené Re: Ručné umývanie

No ja chodim pravidelne do ručnej umývarky. Čo dal suuzuukii link na tu prvu trenčiansku umývarku. Je to super. A dobrý prístup. Robia tam študenti a makajú ako fretky. Potom vylezie chlapík, všetko skontroluje a povie čo ešte dorobiť. Skvelý prístup.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal berdo
    No ja chodim pravidelne do ručnej umývarky. Čo dal suuzuukii link na tu prvu trenčiansku umývarku. Je to super. A dobrý prístup. Robia tam študenti a makajú ako fretky. Potom vylezie chlapík, všetko skontroluje a povie čo ešte dorobiť. Skvelý prístup.
    Dnes som to bol skúsiť
    Tí čo poznajú TN, tak Za mostami ochotný chalan, poslal ma do novo-otvorenej prevádzky v Masaryčkách, keďže Za mostami boli v rade za sebou 4 autá a čakal by som neviem koľko.
    V Masaryčkách bez čakania, za 20 minút auto vypucované ako nové, super, bez akejkoľvek výčitky.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Za tie ceny nie je moc čo riešiť hlavne v zime, keď sa auto vlastnoručne vonku umyť nedá.
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

8. Predvolené Re: Ručné umývanie

No čo sa týka automatických umyvariek tak tam nechodím - kvoli laku. Autko som umýval len 1 krat a to doma a pár krat som ho bol vystriekať v umývarke vapkou. Ale na další krát ho dam umyť v ručnej umývarke u nás zakladné umytie auta stojí 180 sk a je tam vystriekanie vapkou, umytie, a sušenie.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

9. Predvolené Re: Ručné umývanie

No zas az tak super ceny to nie su. Ja chodim do Max-u v Ziline a za 250,- je to co tu 290.- samozrejme, ze sa da aj dohodnut.
    Suzuki Swift 1.3 GLX 2007

Ja uprednostňujem: poriadne vystrekanie wapkou, pekne zbavím auta prachu a špiny a potom si ho ručne umyjem. Žiadne kefy ani umyvacie linky, sice je to pohodlné a rýchlejšie, no neverím im, škrabú lak, bohvie kto umýval predo mnou a čo všetko je v tých kefách. Ked je vonku pekne a vikendík, tak je to relax takto vyblýskať autičko
    SX4 1.9DDiS GS 4x4 2007

Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •