Strana 3 z 10 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 98

Téma: Ručné umývanie

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Ručné umývanie

Ze november Dnes bolo tak pekne ze som si umyl auto doma. Pekne teplucko poumyval som ho ako keby bolo leto heh. Aspon je teraz pekne pokial nezaprsi, ale rozhodne uz potrebovalo umyt. Cez leto to nie je problem, hocikedy doma umyjem. V zime horsie, vtedy neumyvam nebudem ho predsa umyvat ked je vonku zima a na umyvarky nechodim. Tento rok to uz mam vymyslene. V NR mame rucnu umyvarku kde za cca 200 ci 250sk neviem umyvaju auta. Bol som tam uz viac krat ale nie s mojim autom takze spokojnost.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Topoľčany

Ja mám stále verziu púštny dakar Keď je pekne tak sedím v práci Ešte to počasie snáď týžden dva vydrží a nájdem si cez víkend čas to poriadne vypulírovať a navoskovať. Cez zimu mu musí stačiť občas sprcha na pumpe...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

problem vapky je, ze sice blato ide dole. ale na ciernej farbe ked uschnu kvapky bez vyfukania (co robi linka) tak ostane cele bodkovane. takze je to zbytocna robota

a tak casto chodim preto, lebo s autom pracujem a potrebujem aby bolo ciste (taxi)

Lokalita
    Topoľčany

Citácia Pôvodne odoslal Peco
    problem vapky je, ze sice blato ide dole. ale na ciernej farbe ked uschnu kvapky bez vyfukania (co robi linka) tak ostane cele bodkovane. takze je to zbytocna robota

a tak casto chodim preto, lebo s autom pracujem a potrebujem aby bolo ciste (taxi)
    Moje predošlé čierne auto som raz na wapke omylom namiesto šampónovania navoskoval... Zakonzervovalo to v ňom špinu a vyzeralo to hrozne... Až po 4och ďalších umytiach sa na to dalo pozerat...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Nazdar, potreboval by som poradit:

1. je fakt dolezite pouzit autosampon? (staru skodovecku som umyval obycajnym prostriedkom na riad (JAR) a mal som z toho hebke ruce :P )

2. aky vosk pouzivate na metalizu? myslim nejaky nie extremne drahy (na uz spominanu barborku stacilo mliecko za pade a ziarila ako nova :P )

dik

zatial stastny majitel tyzden novej SX4

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak o tom by sa dalo dlho diskutovať podľa mňa. Jedni budú tvrdiť že autokozmetika je len marketingový ťah, druhí budú argumentovať fyzikálno-technickými dôkazmi.

Ja ti poviem takto - skús si umyť vlasy JARou a šampónom na vlasy - rozdiel zaručene poznáš Podobne asi u auta.

Auto-vosk ja používam Turttle na metalízu bez brúsnych častíc, stál nejaké 400.-.

7. Predvolené Re: Ručné umývanie

Ja použivam profesionalov
    Grand Vitara 1,9DDIS

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Tak hlavne na tyzdnovom aute netreba nic umyvat :P Tiez som za autokozmetiku. Pouzivam autosampon, spongiu a wapku. Teraz ako je zima chodim davat umyt auto. Rucne umytie wapkou, umyvanie, vosk, susenie 250sk.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Ja osobne, autosampon s voskom a wapka sam
    prikladam nejake foto po a pred nieje to profesionalne umytie sice ale da sa za 40SK cize 1,32 europskej koruny
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	1.JPG‎ 
Zobrazení:	368 
Veľkosť:	84,8 KB 
ID:	323   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	2.JPG‎ 
Zobrazení:	351 
Veľkosť:	89,7 KB 
ID:	324   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	5.jpg‎ 
Zobrazení:	356 
Veľkosť:	100,8 KB