Strana 2 z 10 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 98

Téma: Ručné umývanie

1. Predvolené Re: Ručné umývanie

tiez len rucne. dolezite je, aby umyval clovek tecucou vodou, nie z kybla plneho vody s pieskom.
    raz sa mi stalo na umyvarke, ze sa im odtrhla horna rampa s kefami. a spadla mi na strechu, esteze to bol stary wartburg combi, ktory som kupil na stavbu ako traktor, vedelo to doviezt aj s privesom tonu. ani som sa tym nezaoberal, ta preliacina vydrzala do recyklingu.
    co je ale dolezite po umyti, stiahnut auto kvalitnou jelenicou do sucha, nie tymi syntetikami. a nechat dobre vysusit pred zagarazovanim.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ručné umývanie

Citácia Pôvodne odoslal elve
    ...raz sa mi stalo na umyvarke, ze sa im odtrhla horna rampa s kefami. a spadla mi na strechu....
    Kamarátovi zas niečo v myčke nakvapkalo na strechu, neviem či nejaké mazivo alebo kvapalina z hydrauliky čo ovláda ten portál a vypálilo mu to do laku flaky

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Dnes som to bol skúsiť
    Tí čo poznajú TN, tak Za mostami ochotný chalan, poslal ma do novo-otvorenej prevádzky v Masaryčkách, keďže Za mostami boli v rade za sebou 4 autá a čakal by som neviem koľko.
    V Masaryčkách bez čakania, za 20 minút auto vypucované ako nové, super, bez akejkoľvek výčitky.
    Včera som tam bol dať umyť auto aj ja. Spokojnosť, auto čistejšie ako vyprane v pervole
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

4. Predvolené Re: Ručné umývanie

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    Ja iba ručne - vedro - špongia - jelenica - vosk.
    tak tak jedine rucne
    SX4 1,6 Sedan ABS AC MP3 Azure Gray Pearl Met.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Cenník v ručnej autoumývarke v OZC Max Trenčín.
    Umývajú tiež dobre, už som tam bol dva krát

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Asi ma klepne Včera som osobne ručne umyl a navoskoval auto pred zimou a dnes ráno prší Zas to bude jak traktor špinavé

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Asi ma klepne Včera som osobne ručne umyl a navoskoval auto pred zimou a dnes ráno prší Zas to bude jak traktor špinavé
    Potom jedině strčit do garáže, koupit pořádnou šálu, ať mu není zima a počkat na jaro
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Topoľčany

Ja som umýval minulú Nedeľu a v Pondelok poprchalo a strasne fúkalo... z jednej strany auta mám nalepené listy a z druhej prach jak z Dakaru Vosk som na to ešte nikdy nedával... Ďalšie umytie plánujem o týždeň, podľa počasia...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

a co v bratislave? pozname nejake dobre rucne? za normalne ceny. osobne v takomto pocasi chodim na linku aj 3x do tyzdna. takze to by sa mi rucne nechcelo a ani nebol na to cas.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Jo, jo, čas je ten největší problém. Ty máš to auto ale fungl nové, ne? Jezdit 3x týdně do myčky by mě bylo asi líto. Nestačilo by to ostříknout tlakovou vodou někde u benzinky? Pokud na tom máš kvalitní vosk, měla by se špína, zvlášť z metalízy, dobře spláchnout i bez šamponu.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Strana 2 z 10 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •