Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Splash verzus Opel Agila

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Splash verzus Opel Agila

Podobná téma tu už je a to SX4 verzus Fiat Sedici .
    Dnes sa objavila na auto.cz recenzia Opel Agila a ja si opäť kladiem rovnakú otázku ako pri Sedici: "Prečo si niekto kúpi Suzuki so znakom inej automobilky za viacej peňazi?"

Btw. sranda, že aj pri Agile jedinú vec, ktorú autu vytýkajú je údajne neúčinná klimatizácia , tak sko pri Splashi. Kde to testuju keď im nestačí teda netuším. Aj dnes bolo dobre cez 30st. a klíma v pohode stíhala

Predvolené Re: Splash verzus Opel Agila

Možno je to tým, že ľudia ešte stale podceňujú japonské auta. Zase v nemecku takéto autička zn. opel zažívajú velký bum. A do niektorých autíčok tejto triedy zn. opel sa montujú nerezové výfuky, ktoré sa vyrábajú v čechách.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal nalim
    Možno je to tým, že ľudia ešte stale podceňujú japonské auta. Zase v nemecku takéto autička zn. opel zažívajú velký bum. A do niektorých autíčok tejto triedy zn. opel sa montujú nerezové výfuky, ktoré sa vyrábajú v čechách.
    Ja ti neviem Však práve japonské autá vždy boli etalónom kvality a ako vieme, zrovna Opel bol ešte pred pár rokmi etalónom večne sa kaziacej a hrdzavejúcej popolnice aj keď je pravda že za posledné roky sa až neuveriteľne zlepšili.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ono to vyzerá ako sranda, ale som si teraz pozeral fotky k redakčnému testu Opel Agila na auto.cz a na margo proklamovanej neúčinnej klimatizácie si schválne pozrite fotky, kde je nastavený ovládač teploty pri zapnutej klíme.

A čuduj sa svete, že nestíha potom vychladiť interiér Toto ma skutočne pobavilo
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	agila_in.jpg‎ 
Zobrazení:	786 
Veľkosť:	25,9 KB 
ID:	133   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	agila_stred.jpg‎ 
Zobrazení:	798 
Veľkosť:	15,2 KB 
ID:	134  

5. Predvolené Re: Splash verzus Opel Agila

Sranda keby ste mi tu nenapísali Splash a Opel Agila je to isté auto ani si to nevšimnem navonok. Videl som Agilu už pofotenu ale ani ma nenapadlo že to je vlastne Suzuki.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Lokalita
    Rajecké Teplice

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Ono to vyzerá ako sranda, ale som si teraz pozeral fotky k redakčnému testu Opel Agila na auto.cz a na margo proklamovanej neúčinnej klimatizácie si schválne pozrite fotky, kde je nastavený ovládač teploty pri zapnutej klíme.

A čuduj sa svete, že nestíha potom vychladiť interiér Toto ma skutočne pobavilo
    A aj ten veltilátor na 1 stupni asi moc nespraví !
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •