Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Chipnutie SX4

1. Exclamation Chipnutie SX4

Chcem pomoct a zaroven aj radu ci sa suzuki Sx4 oplati nachipovat a ci to nejako nemoze poskodit motor a ci bude poznat zmenu vo vykone a v spotrebe

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Chipnutie SX4

Motoru to neuskodi. Poznat to bude. Spotreba moze klesnut aj nemusi. Ked to budes vytacat a skusat ci poznas rozdiel vo vykone tak spotrebu budes mat vyssiu nie nizsiu Ci sa to oplati... Musis posudit sam. Na chipe u serioznej firmy nevidim nic zle, jedine ta financna stranka veci. To bud chces alebo nechces
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

3. Predvolené Re: Chipnutie SX4

noo tomu chapem ale ked mam auto uz aj na plyn ??? ... je to nejaka prekazka ??? ....

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Neviem na to odpoved. Tak asi nevadi, benzinu to urcite vadit nebude. No plynu ... co ja viem. Zavolaj si do chiptuningovej firmy napr Profituning alebo MM Racing a oni ti urcite poradia.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

Citácia Pôvodne odoslal bosfra Zobraziť príspevok
    noo tomu chapem ale ked mam auto uz aj na plyn ??? ... je to nejaka prekazka ??? ....
    .. tak môžeš kašlať na benzínovú RJ a vrhnúť sa priamo na RJ LPG. Tam závisí od značky a od softvéru čo tam máš. S tou mojou sa dá celkom pekne pohrať, dajú sa robiť korekcie pre ktorýkoľvek bod na krivke. Samozrejme dá sa aj veľa pokaziť .
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal bosfra Zobraziť príspevok
    Chcem pomoct a zaroven aj radu ci sa suzuki Sx4 oplati nachipovat a ci to nejako nemoze poskodit motor a ci bude poznat zmenu vo vykone a v spotrebe
    Nekonečná diskusia na túto tému Profituning.sk - chiptuning

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •