Strana 3 z 5 PrváPrvá 12345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 46

Téma: Prehliadka pri 90.000 km/6 rokov

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Predvolené Re: Prehliadka pri 90.000 km/6 rokov

Dnes urobená garančka po 90 000 km v Auto-Ideal už v nových priestoroch, vedúci servisu p. Cs. opäť s vysokoprofesionálnym prístupom, cena 391 eur s DPH. Na naše požiadanie boli urobené ešte aj úkony mimo klasickej garančky, navyše si chlapci museli našu "zaprasenú" GV aj umyť, budem sa snažiť, aby nabudúce bola čistejšia...
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Za pár mesiacov (asi naozaj len za jeden pár) pôjdem aj ja, tak to ešte zvážim, že kam...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Nadineh, ako moze mat niekto v autorizovanom servise profesionalny pristup? Ako mozes byt spokojna v autorizovanom servise? Ved to su vsetko iba babraci a odrbavaci...

P.S: Nedalo mi nezareagovat takto ironicky po poslednych reakciach na Auto Ideal od tych, co tam nikdy neboli. Vsetci co tam chodia vedia, ze uvedene nemyslim ani nahodou vazne...

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Nadineh, ako moze mat niekto v autorizovanom servise profesionalny pristup? Ako mozes byt spokojna v autorizovanom servise? Ved to su vsetko iba babraci a odrbavaci...
    V autorizovaném servisu rozhodně nemusí být iba babraci a odrbavaci, mohou tam mít profesionální přístup k zákazníkům, ale tento profesionální přístup může mít jinou podobu ve vztahu k zákazníkovi co má známosti a postavení a jinou k nějakému bezejmennému "drbanovi" z ulice.

A podle toho lze teprve usuzovat na opravdovou profesionalitu.
    "horský sokol"

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Servis - definujme údržba a oprava strojov - prd jalový nevedia nič iné len vymieňať diely. Vymenia aj diel, ktorý je inak dobrý funkčný za nový, len preto, že nevedia nájsť banálnu závadu a závady nevedia nájsť preto, že nevedia ako vôbec veci reálne fungujú a to hlavne v elektrike. Vedia čo ktorý diel robi, ale nevedia na akom principe komunikujú, sú riadené.

A hlavne ak to nefunguje treba hneď vymeniť RJ.

Dobrý opravár musí byť aj "detektív".

Hlavne majú obrátený postup, najprv sa menia drahé diely, a keď to nepomôže tak už sa vymení tá poistka - no sorry, ale tie diely musíte zaplatiť.

Toto platí všeobecne pre autorizované servisy.

Prúser je ak sa tomu čo i len trochu rozumiete a vtedy ste za truhlíka - prúser ešte väčší je ak sa tomu nerozumiete a aj tak máte pravdu.

Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    V autorizovaném servisu rozhodně nemusí být iba babraci a odrbavaci, mohou tam mít profesionální přístup k zákazníkům, ale tento profesionální přístup může mít jinou podobu ve vztahu k zákazníkovi co má známosti a postavení a jinou k nějakému bezejmennému "drbanovi" z ulice.

A podle toho lze teprve usuzovat na opravdovou profesionalitu.
    Odpoviem Durellovou vetou o kusok nizsie
    Citácia Pôvodne odoslal durell
    Toto platí všeobecne pre autorizované servisy.
    Beaumont, vystihol si to absolutne presne. Ti co chodia do Auto Ideal vedia, ze tam plati to co si napisal. Ze aj "drban" z ulice dostane pristup "sefovho dobreho kamarata". Ano, chodim k nim uz roky prave preto, ako sa ku mne spravali este na zaciatku, ked som ich nepoznal vobec. Vtedy som bol presne taky drban z ulice.
    Ale ako som uz davnejsie napisal, po vlastnych skusenostiach v inych autorizovanych servisoch viem plne pochopit tych, co tomu neveria pokial v AI neboli.
    Opat vyzeram ako agitator za AI aj ked mne je fakt jedno, kde kto servisuje.

Lokalita
    Praha CZ

Shreku, ty a Nadineh to máte dobré, vás všude vítají s otevřenou náručí a profesionálním přístupem, protože jste všeobecně známé celebrity, ale co my ostatní, obyčejní lidé...
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	celebrity.jpg‎ 
Zobrazení:	84 
Veľkosť:	8,6 KB 
ID:	8166  
    "horský sokol"

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

CooooooooooooooooL
    Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Beaumonte
    ale okrem mna a Nadineh si zabudol na dalsie stovky "celebrit", ktore sa do AI vracaju uz roky

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Opat vyzeram ako agitator za AI aj ked mne je fakt jedno, kde kto servisuje.
    Priznaj farbu, koľko % máš zľavu?

Strana 3 z 5 PrváPrvá 12345 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •