Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: www.eurocarfinder.sk - skúsenosti, referencie

Predvolené www.eurocarfinder.sk - skúsenosti, referencie

ahojte

poznate spolocnost www.eurocarfinder.sk a mate pripadne s nimi aj nejaku skusenost?

vdaka

2. Cool Re: www.eurocarfinder.sk - skúsenosti, referencie

Nazdar,

som s nimi spokojny, mam od nich Swift. Len tak zo srandy som im tam zavolal lebo ho nemali ani v ponuke ze ci mi neaky vedia zohnat. 3 tyzdne neskor som ho mal, pekne nove auticko za super cenu.

Predvolené Re: www.eurocarfinder.sk - skúsenosti, referencie

moja tema bola zalozena 15.6. a BOBOR sa zaregistroval 16.6., pricom zareagoval len na tuto temu

mozno som paranoidny, ale k doveryhodnosti tejto firmy mam teraz nasledujuci nazor: sleduju cez vyhladavac, kde sa co o nich sustne a nevahaju hned podat 'nezaujate' referencie. to smrdi. obzvlast, ak mi na inom webe, ktory sa zivi inzerciou, takuto temu 2x zmazali.

4. Predvolené Re: www.eurocarfinder.sk - skúsenosti, referencie

Zatial som nemal dovod tu nic pisat, ale ked som videl tento topic tak som chcel poradit. Si z BA? Oproti nim na chodbe sidli Obvodny urad pre cestnu dopravu a pozemne komunikacie, skoc tam alebo zavolaj a spytaj sa ci ta firma funguje... Daj potom vediet ako to dopadlo.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal melo Zobraziť príspevok
    ahojte

poznate spolocnost www.eurocarfinder.sk a mate pripadne s nimi aj nejaku skusenost?

vdaka
    Prečo chceš cez takúto firmu kupovať auto? Teda predpokladám, že to je dôvod záujmu o tú firmu.
    Však zľavu dnes vie zakazník vyboxovať aj u normálneho dílera značky a navyše prípadne reklamácie sú isto "jednoduchšie" u oficiálneho dílera, ako uplatňovanie si záruky u takéhoto "kvázi-predajcu", čo len cez seba "*****feruje" autá.

to bobor: asi som paranoidny

to suuzuukii: niektore zlavy su tak zaujimave, ze na malom sk trhu by si asi len tazko tolko zjednal a este aj tie auta uz existuju a nemusis na ne polroka cakat. a nevidim ziadny dovod na problemy so zarukou, ktoru budes samozrejme uplatnovat v autorizovanom servise a nie u toho predajcu. ked sa ti pototo napriklad pocitac, tak ho samozrejme mozes reklamovat u predajcu, ktory ho vsak len posle znackovemu servisu, co vsak mozes urobit aj ty napriamo. toto je o tom istom.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •