Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 13

Téma: Zvislé tyčky predného stabilizátora

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Zvislé tyčky predného stabilizátora

41.000km a tyčky stabilizátora vyžuvané ako blato. Síce ešte neklepú, ale idú pootočiť takmer s nulovým odporom. Objednané nové.

Pozeral som kadejaké, našiel som za 12.-€/ks Starline, ale o tej značke si myslím svoje, tak som nakoniec objednal origo Suzuki za 28.-€/ks, nech to para tlačí, aspoň viem, že to zas cca 40 tisíc vydrží.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	tycka_stab.jpg‎ 
Zobrazení:	840 
Veľkosť:	64,4 KB 
ID:	6101  

Lokalita
    Česká republika
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD

Predvolené Re: Zvislé tyčky predného stabilizátora

to není špatné 40tis. km, u Landrover Freelader I rok výroby 2004 jsem je měnil po 15. tis

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

40.000 si myslím, že je dosť málo a 15 000 tak to je na reklamáciu ako stvorené (ak to bolo na novom aute). Na vitare 90 000 km a ani neviem

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak vzhľadom na (s prepáčením) rozdrbané slovenské cesty to zas až tak málo nie je. Ešte by vydržali nejakú chvíľu, možno aj 10 tisíc km ďalších, to neviem odhadnúť, ale keďže ja nerád nechávam veci až na hranicu svojej životnosti, o to viac, že auto dostáva pravidelnú nakladačku, tak mením všetko radšej skôr.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal durell Zobraziť príspevok
    40.000 si myslím, že je dosť málo ....
    40.000 km bude asi nejaká norma Dnes som si všimol na SX4 nepravidelno pravidelné a pravidelno nepravidelné klepkanie pri dobrzďovaní do križovatiek (vo vyšších rýchlostiach mi tak hučia gumy, že nepočuť nič ), tak som po zaparkovaní uchopil tyčky stabilizátora a pootočí s nimi aj dieťa. Na tachometri 39 tisíc

Lokalita
    SLOVENSKO
    Moje Suzuki
    SX4 S-CROSS 4x4 1.6 VVT

Ja som menil na jeseň pri cca 80 ooo km. Boli na blato a už sú ako nové ! Viacej ľudí tvrdilo, že vydržali dosť. Aj nové vraj toľko nevydržia, vraj iba cca 40 000 km. Takže nejaká norma???? Uvidíme.

Fantastic 4
    A stále SUZUKI
    SX4, SX4 S-CROSS .........
    ALLDRIVE FOREVER

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    ...vo vyšších rýchlostiach mi tak hučia gumy, že nepočuť nič ...
    ...až ty gumy budou hučet tak, že neuslyšíš ani rádio, tak možná zjistíš, že na vině nejsou ani tak gumy, jako spíš odcházející některé ložisko... (Asi by nebylo na škodu zvednout to na hever a postupně roztočit všechna kola. Pokud se dobře vrací brzdové desky, musí se točit tiše, a nemít vakl ve svislé rovině.)
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ložisko viem ako hučí toto sú gumy čo počujem Zadné sú ok, ale predné ešte vydržia tak túto sezónu a na jeseň asi pôjdu do kopru.

Sranda ale je, že dnes ráno cestou do práce žiadne klepanie počuť nebolo. Že by rozdiel teplôt (včera poobede ukazovalo 24°C a dnes ráno 9°C) mohol mať taký vplyv na púzdra a tým klepanie?

Objednané NIPPARTS, v pondelok sa vymenia a uvidí sa.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

ked už tu hovorite o všelijakych zvukoch, na mojej ***ine najazdenych cca 47000 km počujem niekedy take čvrlikanie od motora, akokeby bolo niečo s ventilátorom kúrenia a ked sadnem do vnútra počut to tiež a ked dám ventilátor na nulu, tak to prestane. čo by to mohlo byt? pripomina mi to ventilatory na mojom pc

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ložisko viem ako hučí toto sú gumy čo počujem Zadné sú ok, ale predné ešte vydržia tak túto sezónu a na jeseň asi pôjdu do kopru.

Sranda ale je, že dnes ráno cestou do práce žiadne klepanie počuť nebolo. Že by rozdiel teplôt (včera poobede ukazovalo 24°C a dnes ráno 9°C) mohol mať taký vplyv na púzdra a tým klepanie?

Objednané NIPPARTS, v pondelok sa vymenia a uvidí sa.
    Na, oteplilo sa, cez obed 19°C a zas to počuť Dnes ale viac z pravej strany, včera z ľavej.

Trochu ma mätie, že to počuť len pri dobrzďovaní v rýchlostiach pod 20km/h.

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •