Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 14 z 14

Téma: Poškodenie kolesa o obrubník - cena opravy

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Predvolené Re: Poškodenie kolesa o obrubník - cena opravy

profiter Dik za podporu No jo bola to posledna krizovatka asi 400 metrov od baraku Nejak som to zle odhadol a zobral obrubnik...je to tam tak do trojuholnika..ostrovcek s travickou a akurat jeho spic som trafil..a to som uz vlastne siel na krizovatku takze rychlost nebola velka..predomnou uz bolo auto... Shit Happens

Suuzuukii Nevedel som, ci nebude treba aj nove disks + dalsie veci, preto som aj polozil otazku sem ..tak som vzal co bolo po ruke...ale ked budem kupovat zimne+disks urcite ficim na internet

Buduci tyzden asi uz prinesu gumu..takze zatial stojim preventivne pred barakom na dojazdovke. Dam vediet ako som dopadol, ci skor odpadol po vymene

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Sranduješ? 175.-€ za gumu???? To si prečo neobjednáš sám hádam aj za polovicu?
    Na podzim jsem objednával přes e-shop novou sadu Continental ContiPremium Contact 2 v rozměru 205/60/R16, jedna stála v přepočtu 106 € i s dovozem domů. V servisu jsou zloději a kompenzují si nadsazenými cenami dílů akční prodejní ceny automobilů.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Tak priatelia..v piatok prekvapko. Volali zo servisu, ze guma je u nich Prisiel som kusok pred 17 hod. (servis je do 17 hod.). Ochotne spisali zakazku, zobrali do dielne SX4 a o 15 minut auto hotove, guma vymenena, disk prebrusili, umyli kolesa ... faktura 164 vratane prace (guma len 148 eur) , spravene vsetko na pockanie
    Servis Auto ideal BA, Vajnorska..super pristup, max ochota...
    Naposledy upravil vedek; 04-06-2011 o 11:02

Lokalita
    Česká republika
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    Tak priatelia..v piatok prekvapko. Volali zo servisu, ze guma je u nich Prisiel som kusok pred 17 hod. (servis je do 17 hod.). Ochotne spisali zakazku, zobrali do dielne SX4 a o 15 minut auto hotove, guma vymenena, disk prebrusili, umyli kolesa ... faktura 164 vratane prace (guma len 148 eur) , spravene vsetko na pockanie
    Servis Auto ideal BA, Vajnorska..super pristup, max ochota...
    ještě aby nebyli ochotní za tu cenu, ale zase na druhou stranu pokud jsi spokojený tak je to OK

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •