Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 14 z 14

Téma: "Veci pod kapotou" Swifta

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

Predvolené Re: "Veci pod kapotou" Swifta

Citácia Pôvodne odoslal morga Zobraziť príspevok
    Olej a filtre sú vymenené. Auto štartuje absolutne bez problémov v chlade aj v tomto teple hneď po otočení kľúčika v zapaľovaní. Nie je hrdzavé a to ani od spodu- je na tom lepšie ako môj S. Wagon R+ r.v. 2003. Ten koroduje doslova všade. Swift sa aj na STK chlapcom páčil (pokiaľ to iba nehrali).
    "rozvodovy remen, kladku a olej v prevodovke"- koľko by to tak asi mohlo stáť? Nepotrebujem nejako extra šetriť, ale vrážať peniaze do starého auta sa mi veľmi nechce.
    vsetko super ale ten rozvod vymenit!! nevies kedy bol meneny a to je 90 000 km alebo 5 rokov co je skor a ak nebol meneny tak neviem neviem raz podradis a sup, nastastie motoru by sa nic nemalo stat nakolko by sa piesty a ventily nemali stretnut ale ked budes dalej od domu tak odtah to isti!! a aj olej v prevodovke!! kazdy podcenuje aale ked vypustis uvidis aky bude!!

rozvod t.j kladka a remen cca 40-60 ecok podla vyrobcu radsej kupuj remen od gates alebo dayco, urcite nekupuj continental!!! a kladku skoro jedno ale ak mozes zozen skf kladku a olej do prevodovky myslim 75w-90 znacka je jedno akakolvek, praca by mala stat cca 100 ecok ale nie v suzuki servise!! ale u nejakeho garaz majstra remen ma 97 zubov typ motora G13BB
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: "Veci pod kapotou" Swifta

Skôr než tu z toho vznikne guláš X problémov, téma všehochuť, ako býva zvykom, v ktorých sa postupom času nevyzná nikto, ani sám zakladateľ témy v podstate o všetkom sú tu už založené samostatné témy, takže bude fajn v diskusiách o konkrétnom probléme pokračovať v nich, napr.:

Výmena rozvodov
    Rozvodový remeň a napínacia kladka
    Prevodový olej pri 45 000 km

prípadne ďalšie, ktoré sa dajú jednoducho nájsť cez kľúčové slová Dik.

Lokalita
    Poprad
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1,3GLX, 62,5 kW G13BB, 5D hatchback, modrá; r.v. 2000; 155/70 R 13, 4 1/2 J X 13 ET45

Odkazy som si pozrel...
    Viete mi poradiť nejaký dobrý servis blízko Popradu? Nerád by som si to auto nechal rozbabrať nejakým "poloprofesionálom". Myslím, že bolo udržiavané a nik doňho zbytočne nezasahoval.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •