Strana 4 z 25 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 249

Téma: Zimné gumy

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zimné gumy

Citácia Pôvodne odoslal majo
    .... ideš tam kupovať také pneumatiky? 205-ky a 16-ky? ak nie tak ta tabulka nie je pre teba!!!
    ja som vyberal podla recenzií a hodnot v rozmere 165/70 R14 (rok 2005 - ked som ich kupoval) kde boli ako výborné...tušim ze na druhej alebo tretej priečke. A cenovo boli z tych troch najprijatelnejšie...este raz!!! ta tabulka nie je na náš rozmer, tak sa jej nedrž...
    V zásade máš pravdu, ale súčasne aj nie, pretože ak nejaká guma v rozmere R16 skončí na prvom mieste, tak ani v rozmere R14 určite nebude zlá a niekde na posledných priečkach.
    A rovnako, ak nejaká guma v rozmere R14 je ako nevyhovujúca, tak ani v R16 neurobí dieru do sveta

Živý príklad GoodYear UltraGrip7+ a Dunlop WinterSport 3D

2. Predvolené Re: Zimné gumy

jasné...samozrejme...

len ma udivuje že napr. taká Bridgestone je v 16 rozmere uspokojivá a čo odrádza od kúpy (nalim), alebo niekoho, kto má 14", ale v 14 rozmere je na druhom mieste po UG7 ako výborná. A preto som sa riadil testom pneu, ktoré budem obúvať a sú pre mna vhodné... samozrejme že UltraGrip7 vedie vo väčšine rozmerov...

Bridgestone Blizzak LM ma oslovil hlavne cenou a testom zamozrejme...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Asi najkompletnejší a najnovší prehľad - test zimnych gúm.

Lokalita
    Rajecké Teplice

Aj tu majú: AAuto Žilina - akcia

Ten link asi nebude dlho platný, keďže ide o akciu, tak som si dovolil upraviť tvoj príspevok vložením obrázkov. Suuzuukii
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	AAuto_akcia2.JPG‎ 
Zobrazení:	827 
Veľkosť:	44,1 KB 
ID:	152   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	AAuto_akcia1.JPG‎ 
Zobrazení:	819 
Veľkosť:	33,2 KB 
ID:	153  
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Ja som kupoval na jeseň 2007, Pneu-Bridgestone Turanza ER 300. Zatial spokojny.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Ja som si práve objednala na Splashíka Goodyear - UG 7+ rozmer 165/70 R 14 T 81 za super cenu 1449 Sk. Máte niekto s týmito pneu. skúsenosť? Inak ak by mal niekto záujem, objednať sa dajú na AAA-Pneu.sk.
    A ešte pridám link na testy pneu, nie su najnovšie, ale sú tam takmer všetky veľkosti: TEST PNEU.
    Suzuki Splash 1,2 GLX CD AC, Galactic Grey,*15.8.2008

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Bebe
    Ja som si práve objednala na Splashíka Goodyear - UG 7+ rozmer 165/70 R 14 T 81 za super cenu 1449 Sk. Máte niekto s týmito pneu. skúsenosť?
    Tiež som ich kúpil pred cca mesiacom. Predpokladám, že budú viac ako dobré, pretože v testoch čo som prečítal ich všade hodnotili viac ako nadpriemerne.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Predpokladám, že budú viac ako dobré, pretože v testoch čo som prečítal ich všade hodnotili viac ako nadpriemerne.
    Zhodnotíme po zime
    Suzuki Splash 1,2 GLX CD AC, Galactic Grey,*15.8.2008

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

UG7+ som mal minulu zimu. Sneh neviem zhodnotit ved ho ani nebolo poriadne, na chate som nebol ani tak nikde. A to pisali ze je vynikajuca prave v snehu aj mi pripadali ako take "snezne gumy" a ja som ich dral v meste v suchej zime Inak pohoda nemal som s nimi ziadnu krizovku, boli v pohode. Predal som ich spolu s autom takze tento rok zase kupujem nejake uvidim preco sa rozhodnem.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

ja idem kupit SAVA čo ponuka Suzuki za 9000sk ja s plechačmi,počas zimy uvidime čo a ako
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Strana 4 z 25 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •