Strana 25 z 25 PrváPrvá ... 15232425
Zobrazenie výsledkov 241 až 249 z 249

Téma: Zimné gumy

1. Predvolené Re: Zimné gumy

Ja som nepozeral ani tak na adac ale na to co pisali ludia ako recenzie na heureke a podobne... za tu cenu myslim ze slusne barum mam prvy krat tak uvidime....

este prikladam adac tabulku:

ADAC Test Winterreifen 185/60 R15 T – Barum Polaris 3
    Naposledy upravil GATTO; 24-11-2013 o 22:45

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Zimné gumy

Citácia Pôvodne odoslal GATTO Zobraziť príspevok
    Piatok som bol davat obut nove barum-polaris-3 ...
    Nekoukal jsi náhodou na bočnici, kde že jsou "Made in ...?"
    "horský sokol"

3. Predvolené Re: Zimné gumy

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Nekoukal jsi náhodou na bočnici, kde že jsou "Made in ...?"
    No tam kde sa vyrabali sa stale vyrabaju made in ROMANIA ... i ked nejako tragicky by som to nebral... i tak sa vsetko vyraba v chine alebo v inej krajine kde je lacna pracovna sila...

4. Predvolené Re: Zimné gumy

Čaute, tak podelím sa s vami o môj postreh, včera som do ostrej zákruty prudšie trhol volantom, úmyselne na zasneženej ceste, že čo to bude robiť, Vitara 4x4 tá nová, zapnutý Snow a Mud , a na moje prekvapenie dosť mi to potancovalo so zadnou časťou , bralo mi zadok vpred, obuté zimné gumy matador, viem je to len Haldex spojka, tie isté gumy mám na starom 21 ročnom Pajere krátkom , a to mi pekne drží ako priklincované , skrátka to mi nebralo do šmyku, pri zapnutom 4H . Ale na ňom mám tie ľavé obe gumy obuté INSIDE stranou von, skrátka ako na to pozerám tak na to pozerám, je to dobre podľa mňa, a pri tej Vitare to mám Inside stranou dnu, a logika ma nepustí, že to najprv naberá sneh , resp. vodu, a aaž potom ju vytláča von. A nech si tu hovorí kto chce čo chce, aj experti od susedov.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Expertům od sousedů je úplně jedno, jestli máš pneumatiky třeba naruby.
    Experti od sousedů ti dokonce schválí i to, že máš ve Vitaře Haldex spojku.
    Experti od sousedů ti ani nebudou vysvětlovat, proč ti zadek předbíhal předek při prudkém zatočení a zapnutém Snow a Mud. Jenom prozradím, že pneumatikama to rozhodně není.
    Naposledy upravil Mite; 30-11-2016 o 21:45

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Experti od sousedů ti ani nebudou vysvětlovat, proč ti zadek předbíhal předek při prudkém zatočení a zapnutém Snow a Mud. Jenom prozradím, že pneumatikama to rozhodně není.
    Tak experti od susedov sú proste experti a bodka.
    Ale nie toto som chcel. Túto zimu šli nové zimné pneu na manželkinu Grand Vitaru. Jedná sa o smerové pneumatiky - Goodyear UltraGrip Performance SUV GEN-1. Všetky štyri gumy sú obuté tak, že šípky so smerom otáčania smerujú dopredu v smere jazdy. Takže žiadne čarovanie, že jedna strana tak a druhá onak.
    Inak ako sa došlo k záveru, že nová Vitara má Haldex? Šak to je produkt VW Group pri ich pohonoch "4x4".

7. Predvolené Re: Zimné gumy

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    No, tak Haldex spojka je dobrá tak asi do Babety, by som povedal, viac by som prijal keby mala moja Vitara Super select, pekne si pákou zaradiť čo ako potrebujem, 2H, 4H, 4HLc, 4 LLc a gombíkom zadnú uzávierku. Pretože obávam sa , že tá Haldex spojka pôjde serinkať po 150 tis. km (alebo aj skôr) a nová bude stáť pekný peniaz , celé to vymeniť

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal COR75 Zobraziť príspevok
    No, tak Haldex spojka je dobrá tak asi do Babety, by som povedal, viac by som prijal keby mala moja Vitara Super select, pekne si pákou zaradiť čo ako potrebujem, 2H, 4H, 4HLc, 4 LLc a gombíkom zadnú uzávierku. Pretože obávam sa , že tá Haldex spojka pôjde serinkať po 150 tis. km (alebo aj skôr) a nová bude stáť pekný peniaz , celé to vymeniť
    No tak to si kúpil zlé auto ak si chcel takto radiť pohony, redukcie a uzávierky. Tebou popisovanú kombináciu som nevidel hádam ani v PUCH-u G. Ešte aj Grand Vitara tretej generácie mala len 4H, 4HLock a 2LLock - ak sa bavíme o triede SUV a nie orthodox OFF-Road.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal COR75 Zobraziť príspevok
    Pretože obávam sa , že tá Haldex spojka pôjde serinkať po 150 tis. km (alebo aj skôr) a nová bude stáť pekný peniaz , celé to vymeniť
    Pořád si lámu hlavu, kde udělali soudruzi v Maďarsku chybu.
    Do všech nových Vitar dávají elektromagnetický AllGrip a do té tvojí dali elektrohydraulický Haldex.
    Expert žasne, laik se diví.

Strana 25 z 25 PrváPrvá ... 15232425

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •