Zobrazenie výsledkov ankety: Schvaľujete zavedenie systémov TPMS a GSI do všetkých nových vozidiel od roku 2012?

Hlasujúcich
11. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Áno, schvaľujem

3 27,27%
  • Nie, neschvaľujem

8 72,73%
Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 23 z 23

Téma: TPMS a GSI povinné od roku 2012

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: TPMS a GSI povinné od roku 2012

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Tak potom ti radim, aby si napriklad ani nelietal lietadlom, je to totiz podobna elektronika, a pri tom je to najbezpecnejsia doprava....
    Keby si vedela, koľko krát sú elektronické systémy a obvody v lietadlách "zálohované" - "duplované", a koľko z týchto záloh "má povolené mať poruchu", kým dôjde k servisnému zásahu, tak toto porovnanie - radu nikdy v živote nenapíšeš, lebo je úplne odveci.

Nema cenu tu diskutovat s ludmi, ktori sa nedokazu zmierit s technickym vyvojom a prvkami, ktore osobne ani nevyskusali, ale kritizuju.
    Btw. systémy som vyskúšal a nie raz a práve preto mám taký názor aký mám. Ináč nemám pocit, že by toto bolo o technickom pokroku a vývoji, ale je to jedno. Brusel za chvíľu možno zakáže, bez ohľadu na názor kohokoľvek, aj niektoré odtiene lakov po vzore Kalifornie a tiež budú niektorí tlieskať aký to pokrok

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Tak si treba zaobstarat auto bez airbagov, posilovaca riadenia, brzdoveho asistenta, ESP, EBD, ASR, s 3-stupnovym manualom, s vysokou spotrebou takze , kupujme napr. stare Volgy opravujme si auta svojpomocne a vyhneme sa navstevam servisov - su to auta bez cidiel a dalsich kontroliek, cize auta bez dalsich problemov... alebo sa vratme ku konskym povozom...
    S tou vysokou spotřebou by to bylo opět na vypjatou diskuzi . Moje staré auto mělo při stejném obsahu třeba už před dvaceti - co dvaceti - třiceti rokama stejnou spotřebu jako můj dnešní, moderní Ignis a to bez pitomostí jako je řídící jednotka, katalyzátor a desítky čidel - a to je pravda. Najezdil jsem s ní 100tis.km a vždy s menšími, nebo většími obtížemi - dojel do cíle. To s moderním vozem už jsem frčel i na tyči, když si elektronika postavila hlavu
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Systemy mozu byt fajn, ale problem je v tom, ze budu povinne. Co bude nasledovat? Povinne GPS, povinne cipy ... ja som proti
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •